ПРОДОВЖЕННЯ КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ СТУДЕНТІВ В РАМКАХ ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ

11 листопада 2024 року

Продовжуючи кращі традиції виховної роботи факультету тваринництва та водних біоресурсів куратори Литвиненко Тамара Валентинівна і Хоменко Марина Олександрівна організували похід студентів до Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки, що займає приміщення колишнього театру Бергоньє на вулиці Богдана Хмельницького, у самому центрі історичної частини Києва.  Ім’я ж видатної поетеси театр отримав у 1941-му, коли на весь Київ гриміла слава «Камінного господаря» у постановці Констянтина Павловича Хохлова.

 У виховному заході взяли участь студенти 1 та 2 групи першого курсу  спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.

 

 

 

В театрі є можливість обрати виставу на будь-який смак – від класичного репертуару (Вильям Шекспір, «Ромео і Джульета», Артур Міллер, «Вид з мосту»…) до вистав за якісною сучасною драматургією (С. Стівенс за романом М. Хеддона «Загадкове нічне вбивство собаки», Мартін Макдонах «Каліка з острова Інішмаан», Е. Е. Шмітт «AGNORISМ») та постановок за творами українських класиків – Тараса Шевченка, Івана Франка «Украдене щастя», ЛесіУкраїнки «На полі крові».

Наш вибір впав на виставу «Дамський кравець» за п'єсою Жоржа Фейдо. Як і належить справжній французькій комедії, – видовище легке та кумедне.

 

 Вистава вразила з перших хвилин. Вона наповнена змістом, цікавими жартами. Майстерно втілені образи персонажів, чудова акторська гра поглибили наше занурення в атмосферу твору. Ця комедія про те, як легко можна опинитись у безвихідному становищі, якщо вчасно не відмовитися від брехні. 

 

 

Під час антракту студенти мали змогу ознайомитись музейним простором «Простір Давида Боровського», який створено в пам’ять Давид Боровського. Тут студенти дізнались про те, як простий хлопчина-підліток, що у напівголодні повоєнні роки був змушений заробляти собі на хліб, випадково потрапив в один із цехів Театру імені Лесі Українки, і як згодом став європейським сценографом вищого ґатунку.  

 

 

Тож, в очікуванні Перемоги театр живе, створює прем’єри, збирає аншлаги, продовжуючи кожного дня заповнювати нові сторінки театральної історії.

 

 

Студенти із великим задоволенням переглянули виставу та отримали багато позитивних емоцій. Після вистави студенти поділилися своїми враженнями один з одним та з кураторами.  Цей досвід, безсумнівно, надовго залишиться в їхній пам’яті. 

 

Куратор 1 групи Хоменко М.О

Куратор 2 групи Литвиненко Т.В.

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook