Тиждень циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України

28 жовтня 2024 року
З 21 по 25 жовтня в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України тривав тиждень циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін, насичений подіями для студентів спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». Цей тиждень став унікальною можливістю для студентів не лише урізноманітнити освітній процес, а й поглибити свої професійні знання та навички. Участь у заходах сприяла поглибленню знань за обраними економічними спеціальностями та здобуттю нових навичок.

Тиждень розпочався 21 жовтня олімпіадами з дисциплін «Економіка підприємства» та «Фінанси підприємства», які організували викладачі Лариса Гурська та Ліля Чайка для студентів другого та третього курсів. Учасники олімпіад продемонстрували впевнені знання та вміння застосовувати їх на практиці, а переможці були нагороджені за свою наполегливість і підготовку.

 

Переможцями олімпіади з дисципліни «Фінанси підприємства» стали: І місце – Гарник Ольга (гр. 302-О); ІІ місце – Обрусний Олександр (гр. 302-О); ІІІ місце – Воробей Олександра (гр. 303-Ф).

Переможці олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства»: І місце – Сова Андрій (група 203-Ф); ІІ місце – Безверхий Денис (група 201-Е); ІІІ місце – Воловик Катерина (група 204-М).

 

22 жовтня за сприяння викладача облікових дисциплін Наталії Лісовської відбулася зустріч студентів економічного відділення з фахівцем у сфері обліку та оподаткування ТОВ «Аванпрінт» Тетяною Карандюк. Тетяна Олександрівна ознайомила присутніх із обов’язками та особливістю роботи бухгалтера, надала молоді багато корисної інформації щодо подачі звітності та створення електронного кабінету. У своєму виступі наголосила, що сучасний фахівець має опанувати програми, які використовуються для ведення обліку на підприємствах, адже в умовах цифрової економіки бухгалтерський облік є чіткою складовою системи отримання, обробки й передачі економічної інформації.

 

Атмосфері відкритості та конструктивності заходу додало те, що студенти мали змогу ставити питання про потребу в молодих фахівцях на ринку праці та вимоги, які висувають роботодавці для працевлаштування молоді на вакантні посади.

З метою підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, зацікавлення юнаків та дівчат вивченням фахових дисциплін, популяризації професії 23 жовтня було проведено «Фахівець-Квест», організатором якого була викладач економічних дисциплін Лариса Гурська.

В інтелектуальному змаганні взяли участь студенти 2-го курсу, які сформували творчі групи квесту за спеціальностями: 201-Е «Економісти», 202-О «Обліковці», 203-Ф «Фінансисти», 204-М «Маркетологи».

 

Під час проходження маршруту здобувачі освіти продемонстрували високий рівень знань із фахових дисциплін та вміння застосовувати теоретичні знання для вирішення практичних завдань. Результати квесту показали дружню боротьбу між командами, де кожна намагалася показати себе якнайкраще! В результаті чого місця розподілили таким чином: І місце – команда «Фінансисти»; ІІ місце – команда «Економісти»; ІІІ місце – команда «Обліковці»; ІV місце – команда «Маркетологи».

Також цього дня студенти групи 203-Ф спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», завдяки ініціативі викладачів фахових дисциплін Вікторії Сови та Людмили Черненької, мали можливість відвідати Ірпінське відділення ПриватБанку під час захоплюючої та пізнавальної екскурсії. Екскурсію проводила Олена Лисенко, директор відділення, яка відкрила студентам тонкощі сучасної банківської діяльності та поділилася ключовими аспектами, що будуть корисними в їх майбутній кар'єрі, включаючи можливості працевлаштування.

 

Під час візиту студенти змогли на власні очі побачити, як організована робота банку з фізичними та юридичними особами. Їм детально розповіли про сучасні банківські послуги, процеси обслуговування клієнтів та процедури, що забезпечують ефективну роботу фінансової установи. Особливо цінним виявився практичний досвід, який студенти отримали під час екскурсії. Дехто з них скористався нагодою одразу підключити кешбек, відкрити «Конверт» для заощаджень, оформити євро карту для зручних міжнародних транзакцій, а хтось налаштував захист від шахрайства – що є надзвичайно актуальним в умовах цифровізації фінансового ринку.

24 жовтня 2024 року студенти третього курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за сприяння народного депутата України Костянтина Бондарєва, за ініціативи директора коледжу Дмитра Костюка та завідувачки економічного відділення Тетяни Ямкової відвідали Музей грошей Національного банку України. Під час екскурсії студенти отримали унікальну можливість ознайомитися зі старовинними монетами та банкнотами, дізнатися про перші грошові знаки на території України, відчути «гроші України на дотик» та більше дізнатися про особливості дизайну української гривні.

 

Тиждень завершився зустріччю студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» з Оленою Лисенко, директором Ірпінського відділення ПриватБанку, яка поділилася своїм професійним шляхом і розповіла про роль банку як надійного партнера для бізнесу та фізичних осіб. Олена Лисенко також наголосила на можливостях для молоді в ПриватБанку, що включають оплачуване навчання і роботу без досвіду. Банк активно реалізує освітні програми, такі як ЮніорБанк для школярів і бізнес-семінари для підприємців.

Цей тиждень підкреслив важливість співпраці Ірпінського фахового коледжу НУБіП України з професіоналами, яка дозволяє студентам отримувати цінний практичний досвід. Члени циклової комісії вдячні всім, хто взяв участь у проведенні заходів, а також студентам, які проявили активність та відповідальність. Впевнені, що отримані знання та навички допоможуть їм стати висококваліфікованими фахівцями у своїх галузях. Сподіваємося на подальші успішні ініціативи та активну участь студентів у майбутніх заходах!

Тетяна Талько,
голова циклової комісії фінансово-економічних
та облікових дисциплін

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook