Співпраця НУБіП України та підприємства «Спеціальні реєструючі системи»

28 грудня 2009 року

У рамках співпраці НУБіП України та підприємства «Спеціальні реєструючі системи» університету було передано інтерактивний мультимедійний комплекс, який включає в себе інтерактивну дошку, мультимедійний проектор, блок управління та інтерактивний планшет, а також програмне забезпечення для запису та стенографування засідань вченої ради, захисту дисертацій тощо.

Підприємство «Спеціальні реєструючі системи» протягом 10 років займеться інноваційною діяльністю в галузі інформаційних та телекомунікаційних технологій.

Одним з основних напрямків є розробка та впровадження систем мультимедійного мережевого навчання. Більше 700 мультимедійних навчальних класів та лінгафонних кабінетів інстальовані на території України і більше 1500 - за її межами. Також впроваджуються системи дистанційного навчання.

Другим важливим напрямком є розробка систем документування та обробки різноманітної інформації, включаючи аудіо - та відеоінформацію. Багатоканальні системи запису, які розроблені та виготовляються компанією «Спеціальні реєструючі системи», використовуються в таких державних закладах як Міністерство оборони України, Міністерство транспорту та зв'язку, Чорнобильська атомна станція та ін.

Важливим напрямком співпраці НУБіП України та підприємства «Спеціальні реєструючі системи» може бути використання та вдосконалення вже існуючих розробок компанії «Спеціальні реєструючі системи» в створенні сучасної технологічної основи навчання, яка включає в себе систему дистанційного навчання, мультимедійні мережеві класи, інтерактивні стаціонарні та мобільні комплекси відображення аудіо та візуальної інформації, різноманітні мультимедійні курси, учбово-методичні комплекси, інтерактивні моделі.
 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook