ВОДНІ БІОРЕСУРСИ ТА АКВАКУЛЬТУРА – ПОЧАЛИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ ЗГІДНО ПЛАНУ КАФЕДР

27 вересня 2024, 19:09

 Науково-педагогічний персонал кафедри гідробіології та іхтіології та аквакультури факультету тваринництва та водних біоресурсів почали проводити профорієнтаційну роботу згідно плану на 2024–2025 навчальний рік та відвідали загальноосвітні школи з якими на протязі багатьох років працюють викладачі кафедри.

 

У вересні 2024 р. відвідали середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Березівка Львівської області завідувач кафедри гідробіології та іхтіології Наталія Рудик-Леуська та асистент кафедри аквакультури Михайло Леуський, з якою вже співпрацюють на протязі багатьох років.

Під час зустрічі з учнями школи велику зацікавленість виявила презентація нашого факультету, що ознайомила учнів зі спеціальністю 207 «Водні біоресурси та аквакультура». Різноманіття та кількість дисциплін, що дають змогу закласти фундамент знань та створення сучасних прогресивних кейсів для подальшої трудової діяльності у сфері рибогосподарської галузі.

Також відбулася зустріч з директором школи Ольгою Вілінською та вчителями, які готують вступників до університету за профільними предметами.

          Слід відмітити, що учні Березівської ЗОШ активно задавали питання щодо навчання та кількості державних місць в НУБіП України, а також їх здивувала та зацікавила матеріально-технічна база лабораторій факультету.

Наступним етапом профорієнтаційної роботи науково-педагогічного персоналу факультету тваринництва та водних біоресурсів була зустріч з учнями Миколаївського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та директором Марією Пеклич, а також вчителями Олександрою Горак та Ярославом Гораком.

 

Викладачами кафедр було ознайомлено присутніх з спеціальностями, які готує факультет тваринництва та водних біоресурсів, кафедрами, навчальною, науковою роботою, перспективами, які чекають на них після закінчення університету.

Під час обговорення учнів зацікавили питання щодо рибогосподарської діяльності в Україні, яка є найперспективніша з точки зору збільшення рибної продукції нашої країни та її експорту за кордон.

          Деякі учні задавали питання по безпеці навчання під час тривоги, інші наголосили, що столичний заклад завжди є в пріоритеті та престижним.

Вчитель школи, Ярослав Горак, провів викладачів НУБіП України в клас, розказав і показав де учнів навчають патріотизму, силі та духу українського народу.

Після обговорень, викладачі кафедр запросили учнів школи на День відкритих дверей в НУБіП України, приймати участь в підготовчих курсах, олімпіадах, а також побажали їм якнайшвидше бути в статусі СТУДЕНТА факультету тваринництва та водних біоресурсів.

 

 

 

Наталія РУДИК-ЛЕУСЬКА,

зав. кафедри гідробіології та іхтіології

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook