Відкрита лекція ректора Вадима Ткачука в University of Reading (Велика Британія)

31 липня 2024 року
30 липня 2024 року розпочався візит делегації університету до Університету Редінг (University of Reading) на чолі з ректором університету Вадимом Ткачуком та за участі Олександра Лабенка, проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності та заступника декана економічного факультету з наукової роботи Юлії Негоди (керівник проєкту – Підтримка жіночого лідерства в освіті. Реалізується спільно з Університетом Редінг).

Ректор презентував університет та провів лекцію про сучасний стан та виклики сільського розвитку в Україні. Ця подія є важливим кроком у напрямку реалізації стратегії інтернаціоналізації університету як одного з пріоритетів його розвитку.

Незважаючи на період відпусток та канікул, на лекцію зібралося більше 30 викладачів та аспірантів. Усі присутні з великою зацікавленістю слухали виступ Вадима Ткачука та по завершенню задали багато цікавих запитань.

Вадим Ткачук детально розповів про стан і роль аграрного сектору в економіці країни та забезпеченні глобальної продовольчої безпеки, про виклики ведення сільського господарства в умовах війни, про важливу роль освіти і науки в реалізації політики та цілей сталого розвитку. Було окреслено напрями розвитку співпраці між двома університетами, зокрема у сфері регенеративного сільського господарства, збереження біорізноманіття, відновлення родючості грунтів, подальшої спільної проектної діяльності, програми подвійних дипломів тощо. Вадим Ткачук також поділився думками щодо шляхів переходу від експортно орієнтованого сировинного шляху розвитку сільського господарства до створення ланцюжків доданої вартості, диверсифікації виробництва, розвитку кооперації.

Серед присутніх був директор школи сільського господарства, політики та розвитку Саймон Мортімер. Його зацікавили питання щодо можливостей співпраці з питань розвитку переробної промисловості, органічного землеробства та відновлення родючості та якості ґрунтів, що є актуальними темами для обох університетів і може стати основою майбутньої співпраці.

 

Лекція підкреслила важливість міжнародної співпраці у вирішенні глобальних викликів, що стоять перед сучасною освітою та наукою і стала платформою для обміну досвідом та ідеями на перспективу.

Проведення таких заходів є важливим кроком у зміцненні міжнародних зв’язків та обміну досвідом між університетами і дозволяє не лише підвищити рівень знань і навичок викладачів та студентів, але й сприяє розвитку науки та освіти в глобальному контексті.

Оксана Вітряк
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook