Захист магістрів денної форми навчання за освітньо-науковою програмою спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», перший день

27 травня 2024 року
03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 12в (НУБіП України, корп. 7), ауд. 2

27 травня 2024 року о 10.00 в аудиторії №2, корпусу №7 кафедри будівництва НУБіП України розпочалися захисти магістерських кваліфікаційних робіт студентів денної форми навчання за освітньо-науковою програмою спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Захист проходив у форматі публічного виступу перед Державною Екзаменаційною Комісією, яка складалася із НПП кафедри будівництва та факультету конструювання та дизайну, які є експертами у відповідних галузях знань. Кожен студент представив свою роботу, висвітлюючи ключові аспекти дослідження, досягнуті результати та практичну значущість проєкту.

Після презентації слідувала сесія запитань та відповідей, де члени комісії ставили уточнюючі запитання та обговорювали деталі представлених досліджень. Важливо відзначити, що всі студенти продемонстрували високий рівень підготовки і впевнено відповідали на запитання, що свідчить про глибоке розуміння теми та виконаної роботи. Представлені до захисту роботи відповідають всім вимогам, які висуваються до магістерських робіт.

За підсумками засідання всі студенти успішно захистили свої роботи і отримали заслужені оцінки. 

Процедура захисту магістерських кваліфікаційних (випускних) робіт показала високий рівень підготовки наших студентів та наукових керівників. Ми пишаємося успіхами наших випускників і бажаємо їм подальших наукових і професійних досягнень.

Вітаємо всіх магістрів з успішним захистом і бажаємо удачі в їх майбутній кар'єрі!


доцент кафедри будівництва

Євген ДМИТРЕНКО

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook