Розпочалася студентська практика

4 червня 2024 року

 Університет завжди прагне забезпечити студентам максимально ефективні умови для навчання та розвитку їхніх професійних навичок. У цьому дусі стартували практичні заняття здобувачів вищої освіти: «Технологічна практика з робототехніки та безпілотних літальних апаратів» для ОС Бакалавр (2 курс, група ГМаш-2202, спеціалізація «Робототехніка та робототехнічні системи та комплекси») та «Виробнича практика» для ОС Магістр (1 курс, група РОБ-2306, освітня програма «Робототехнічні системи комплекси сільськогосподарського виробництва»). І магістри і бакалаври проходять підготовку за спеціальністю 133 - Галузеве машинобудування,  Ці практики є важливим етапом у процесі підготовки студентів до майбутньої кар'єри.

 

На практиці студенти ознайомлюються з основними принципами та технологіями робототехніки, а також з безпілотними літальними апаратами, що є однією з найбільш перспективних галузей. Під час практики студенти матимуть можливість вивчати різноманітні аспекти проектування та програмування робототехнічних систем, а також досліджувати можливості застосування безпілотних літальних апаратів.
Практика буде проводитися протягом чотирьох тижнів, студенти будуть активно працювати над конкретними проєктами під керівництвом старшого викладача Крушельницького Віктора Васильовича (ОС Бакалавр) та асистента Кадикала Івана Олександровича (ОС Магістр), у результаті чого студенти набудуть практичний досвід, який буде корисним у подальшій професійній діяльності.
Особливу увагу приділятиметься інтеграції теоретичних знань з практичними навичками, що дозволить студентам отримати повний обсяг компетенцій у сфері робототехніки та безпілотних літальних апаратів. В рамках практики планується проведення лекцій, майстер-класів і практичних занять, а також участь у реальних проектах та вирішення реальних завдань, що сприятиме глибшому розумінню предметної області та розвитку креативності та інноваційних підходів до роботи.
Ці практики проводяться у лабораторіях кафедри конструювання машин і обладнання, а також на сучасних виробничих підрозділах компаній що дозволить студентам працювати з сучасним обладнанням, забезпечивши їх якісну підготовку на практичному рівні.
 
Віктор Крушельницький
ст. вик. кафедри конструювання

машин і обладнання

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook