Проведення І етапу студентської олімпіади у 2022/2023 н.р. з навчальних дисциплін кафедри ТІДП набирає обертів

23 березня 2023 року

Естафету І етапу студентської олімпіади у 2022/2023 н.р., який кафедра теорії та історії держави і права розпочала минулого тижня, підхопили й інші науково-педагогічні працівники.

20 березня 2023 року асистентки кафедри, адвокатеси Світлана Авраменко й Анна Мельник провели олімпіаду з «Правового письма та документування» серед студентів 3 курсу юридичного факультету. Загалом бажання позмагатися виявило 16 осіб.

Метою проведення зазначеної олімпіади було привернення уваги студентів та зацікавлення їх до вивчення особливостей написання юридичних документів. На платформі гугл-клас був створений спеціальний курс для проходження олімпіади. Охочі мали можливість пройти 2 тури. В першому турі для перевірки знань учасників були запропоновані тестові запитання. У другому турі, майбутні юристи аналізували наданий документ на відповідність законодавству України, наказу ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» від 01.07.2020 та на логічність написання.

 

У результаті наполегливої роботи призові місця завоювали:

І місце – Святослав Ямковий;

ІІ місце – Діана Габрільчук;

ІІІ місце – Тимофій Образ.

 

А 22 березня 2023 року доцентки кафедри Людмила Протосавіцька і Віра Качур провели олімпіаду з «Філософії права» для магістрів права 1 року навчання

Попри повітряну тривогу магістри приймали активну участь в олімпіаді.

Частина питань була тестового характеру і учасникам олімпіади необхідно було обрати вірну відповідь з поміж запропонованих варіантів. Інша частина, вірніше третина питань не мала варіантів відповідей і магістри  на основі засвоєних знань на заняттях з «Філософії права» мали дати розгорнуту відповідь на поставлені питання.

 

Результати олімпіади, а саме вірні відповіді, які магістри давали на поставлені питання дозволили в нетрадиційній формі паралельно здійснити і моніторинг засвоєних знань з філософії права. Ті з учасників, які приймали участь в олімпіаді і дали найбільшу кількість вірних відповідей, отримали призові місця. Серед них:

І місце – Катерина Шевченко;

ІІ місце – Владислав Кравченко;

ІІІ місце – Анастасія Андронік.

 

Вітаємо переможців і усіх часників! Ми вами пишаємося! Так тримати!

 

Кафедра теорії та історії держави і права

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook