Пам’ятаємо минуле, вболіваємо за сучасне, боремося за майбутнє

6 травня 2015 року
Ніжинський агротехнічний інститут
…Так, немає війни без убитих
Загиблих душі приходять назад…
Сліз дружин, матерів не спинити…
Ти – герой, український солдат!
 
Наші хлопці – титану міцніше!
Не беруть їх хай кулі та міни! Хай
Господь захищає сильніше!
Слава героям – синам України!
 

Сьогодні відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті та примирення і 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі. Співробітники та студенти інституту і коледжу зібралися біля пам’ятника Ізраїлю Хайтовичу та обеліска Сергію Моховому щоб вшанувати пам'ять загиблих у роки Другої світової війни.

Дорогою ціною заплатив за мир український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Нині, нажаль, ми знову відстоюємо нашу незалежність, єдність та здобутий ціною життя наших дідів та прадідів мир.

У своїх виступах керівники навчальних закладів Лукач В.С. та Литовченко О.В. закликали присутніх згадати в молитвах усіх Героїв далеких років та подій сьогодення, які поклали голови за наше майбутнє, зберегти і передати пам'ять про них нащадкам.

Наші колективи у цей день також стали учасниками урочистого відкриття Пам’ятного знака «Герої не вмирають».

Проведення таких заходів сприяє формуванню національно-свідомої молоді, гідних синів і доньок нашої Батьківщини України.

Дорогі наші захисники, ветерани, ветерани праці, діти війни, дяка вам і шана, всенародна повага та визнання. Слава вам наша і любов за вашу мужність, силу духу та стійкість. Нехай ваші оселі наповнюються добром, радістю і спокоєм, а серця любов’ю, теплом і злагодою! Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щастя та миру!

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook