Засідання Вченої ради

27 квітня 2022, 13:00

Національний університет біоресурсів і природокористування України
ВЧЕНА РАДА
27 квітня 2022 р. 309 ауд. 3 навч. корпус, Webex

 

Порядок денний:

  1. Про невідкладні заходи щодо організації роботи університету в умовах воєнного стану. Доповідає Ніколаєнко Станіслав Миколайович – ректор, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України.
  2. Про морально психологічне та національно-патріотичне виховання студентської молоді в умовах агресії російської федерації. Доповідає Кваша Сергій Миколайович – проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку, доктор економічних наук, професор, академік НААН України.
  3. Наукова доповідь. «Токсоплазмоз тварин: поширення в Україні та небезпека зараження людей». Доповідає Галат Марина Владиславівна – доктор ветеринарних наук, доцент кафедри фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії.
  4. Про рекомендації навчально-методичної ради НУБіП України. Доповідає Шинкарук Василь Дмитрович – голова навчально-методичної ради, проректор з науково-педагогічної роботи, д-р філол. наук, професор.
  5. Про затвердження редакційних колегій наукових журналів НУБіП України. Доповідає Кондратюк Вадим Миколайович – проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності, кандидат сільськогосподарських наук, доцент.
  6. Різне.

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook