Анонс результатів дипломних робіт. Фінішна пряма до захисту молодих агрономів магістрів

26 листопада 2021 року
Ось і підходить до кінця 2021 рік. Перший сніг як ніщо інше нагадало про приближення новорічних свят. Такий хвилюючий момент. Та не всі зараз переймаються підготовкою новорічних подарунків. В Національному університеті біоресурсів і природокористування України традиційно в передноворіччя на фінішній прямій до випуску магістри другого року.

Агробіологічний факультет також живе університетськими традиціями. Магістри спеціальностей 201 «Агрономія» та 203 «Садівництво та виноградарство» плідно працювали впродовж всього терміну навчання над виконанням дослідів для магістерської роботи. Наукова спільнота факультету  надавали поради, рекомендації, допомагали вирішувати складні питання і брали участь в їх навчальному і науковому житті. І зараз вони, молоді дослідники, пройшовши перший етап допуску до захисту – перевірна унікальності робіт – з готовністю анонсували нам результати власних досліджень на постерній конференції 23-24 листопада.

Однією з перших розпочала чергу конференцій кафедра грунтознавства та охорони грунтів ім. проф. М.К. Шикули. Професор кафедри, декан агробіологічного факультету Оксана Тонха розпочала її з привітального слова та підбадьорення студентів, для яких це була перша репетиція захисту дипломних робіт. Після заслуховування, завідувач кафедрою, доцент Юрій Кравченко разом з колективом кафедри дали цінні настановчі поради.