Календар подій

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
пн
24
вт
25
ср
26
чт
27
пт
28
сб
29
нд
1
пн
2
вт
3
ср
4
чт
5
пт
6
сб
7
нд
8
пн
9
вт
10
ср
11
чт
12
пт
13
сб
14
нд
15
пн
16
вт
17
ср
18
чт
19
пт
20
сб
21
нд
22
пн
23
вт
24
ср
25
чт
26
пт
27
сб
28
нд
29
пн
30
вт
31
ср
1
чт
2
пт
3
сб
4
нд
5

30.03.2020 – 5.04.2020

Списком
По днях тижня

Понеділок
30.03.2020

Оксана Ковальчук впевнено крокує в своє успішне майбутнє, обираючи економічний факультет НУБіП України!

30 березня 2020 року

Якщо ви вдало оберете професію і докладете до неї душу, то щастя саме знайде вас.Ч. Дарвін 

Майже мільйон нових дерев висаджено цієї весни у Боярській лісовій дослідній станції

30 березня 2020 року

     Погодні умови цьогоріч посприяли досить ранньому старту лісовідновних робіт у Боярській лісовій дослідній станції. Посадка лісу тривала з 4 до 20 березня. 

Магістр-дослідник Анна Юхименко: з’явилась слушна нагода більш якісної підготовки випускної роботи. Декілька порад колегам

30 березня 2020 року

     В умовах оголошеного карантину варто шукати і позитивні моменти, які надають нові додаткові можливості за умов самоорганізації і мобілізації власних ресурсів для розкриття потенціалу, який закладений в кожному із нас. 

Оперативний штаб: дистанційне навчання, режим економії та санітарно-епідеміологічна ситуація

30 березня 2020 року

     30 березня 2020 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося чергове засідання Оперативного штабу. 

Самонавчання – один із методів підвищення кваліфікації викладача

30 березня 2020 року

Вимога часу змусила університет перейти на дистанційне навчання студентів, але не потрібно забувати і про своє самовдосконалення. Ветеринарна громада – це досить згуртована спільнота, яка в цей нелегкий час для країни і світу намагається різними способами допомогти побороти пандемію. 

Міжнародна співпраця кафедри механіки: одержано новий патент Естонської Республіки

30 березня 2020 року

    Приємною новиною березня 2020 року стало повідомлення про одержання нового патенту Естонської Республіки міжнародним колективом авторів у складі науковців Національного університету біоресурсів і природокористування України — професора к 

Вчені НУБіП розробили і готові до серійного випуску тестів на COVID-19

30 березня 2020 року

     Вчені Української лабораторії якості та безпеки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України в партнерстві з компанією «Біотех Діагностик ЛТД» завершують розробку засобів для діагностики COVID-19. 

У Боярському коледжі екології і природних ресурсів розуміють: карантин – не канікули!

30 березня 2020 року

     Наразі, через карантин, викладачі й студенти Боярського коледжу екології і природних ресурсів опинились у полоні своїх комфортних домівок. 

Самоорганізація як важлива складова дистанційного навчання на відділенні правознавства Мукачівського аграрного коледжу

30 березня 2020 року

     В умовах загальнодержавного карантину перед усіма учасниками навчального процесу постають нові виклики. 

Олімпіада для вступу 2020: майбутні абітурієнти активно використовують додаткову можливість для здобуття омріяного фаху

30 березня 2020 року

     НУБіП України здійснює підготовку за 44 спеціальностями, на жаль, лише 20-ом з яких надається особлива підтримка. 

Вівторок
31.03.2020

Анастасія Татарчук: змінюю спеціальність і вступаю до магістратури НУБіП на право

31 березня 2020 року

     Сьогодні поспілкуємось із Анастасією Татарчук, студенткою Інституту журналістики, спеціальності реклама та зв'язки з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка, яка вирішила кардинально змінити свою професію.  

Перспективний фахівець у сфері аналітики даних Ірина Мельничук: карантин – це нові можливості для саморозвитку, які слід використати в своїх цілях

31 березня 2020 року

     Ірина Мельничук навчається на 2 курсі освітньої програми «Економічна кібернетика». 

Стрес-менеджмент - новий напрямок магістрів з управління міжнародними проектами

31 березня 2020 року

     Нові виклики сучасного середовища вимагають від нас з вами швидкого реагування, налаштовуючись на новий ритм, вимоги та завдання. 

На дослідному полі завершується посів дослідних ділянок

31 березня 2020 року

     Наукова діяльність дослідників в сфері аграрної науки неможлива без польових дослідів. Тому науковий підрозділ ННВП «Дослідне поле» у ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція» активно працює в звичному для цієї пори режимі. 

До онлайн лекцій фахівців ветклініки «ЗООЛЮКС» та викладачів факультету ветеринарної медицини долучилися понад 800 слухачів!

31 березня 2020 року

Факультет ветеринарної медицини НУБіП України спільно з лікарями ветеринарної клініки «Зоолюкс» провів онлайн-лекції для студентів всіх ветеринарних факультетів України. Протягом тижня провідні фахівці різних напрямків проводили лекції базового рівня для студентів. 

Проєкт Жана Монне з європейського контролю безпечності харчових продуктів в НУБіП України: досвід отримання та реалізацій грантової угоди

31 березня 2020 року

     Проєкти Жана Монне – це один із напрямків в рамках Програми ЄС Еразмус+ спрямований на поширення ідей Об'єднаної Європи та залучення закладів вищої освіти до дослідження євроінтеграційних пр 

Дистанційне навчання очима студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК з віршами і гумором

31 березня 2020 року

     В зв'язку з обставинами, що склалися, студенти нашого навчального закладу, як і багатьох інших перейшли на дистанційне навчання. 

Залишайся вдома та пиши диплом: порада бакалавра-маркетолога Тимофія Сидоренка

31 березня 2020 року

     Студентство вже третій тиждень живе та працює в умовах карантину. Вимушене обмеження прав та свобод, постійний потік новин про коронавірус та невизначеність майбутнього вибиває опору з-під ніг багатьох. Проте, період пандемії не забороняє здійснювати навчання, розвиватися та працювати. 

Як під час карантину підготуватися до акредитації освітніх програм: досвід кафедри соціальної роботи та реабілітації

31 березня 2020 року

     Про загрози та небезпеки поширення коронавірусної хвороби ми чуємо щодня із різних засобів масової інформації. Частина населення, і в тому числі наших науково-педагогічних працівників, піддаючись паніці та стресу, впадають у стан депресії, апатії, розчарування тощо. 

Для культури немає дистанцій, або як кафедра культурології проводить дистанційне навчання

31 березня 2020 року

     Те, що для культури немає кордонів, – факт беззаперечний. Більше того, культура вміло їх долає, проникаючи у кожен куточок світу, даруючи насолоду кожній людській душі. Саме тому культурі, її вивченню, підтримці і розвитку приділяється така велика увага в нашому університеті. 

Усе життя – театр, навіть в карантин

31 березня 2020 року

     27 березня – Міжнародний день театру. Цю дату для святкування було запропоновано у 1961 році Міжнародним інститутом театру, оскільки, за переказами, прем'єра першої театральної вистави у Стародавньому Римі відбулася саме 27 березня. 

Увага: конкурс спільних українсько-латвійських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки!

31 березня 2020 року

     З метою сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між науковцями України та Латвійської Республіки Міністерством освіти і науки України та Державним агентством з розвитку освіти Латвійської Республіки оголошено конкур 

Організація дистанційного навчання з фізичного виховання для студентів 1–2 курсів НУБіП України

31 березня 2020 року

     Колектив кафедри фізичного виховання підготував умови дистанційного навчання на період карантину для студентів 1-2 курсів НУБіП України. 

Органічний бізнес - тваринництво заради ґрунту: реєструємося на онлайн конгрес до 4 квітня

31 березня 2020 року

Очевидними є глобальні виклики та зміни у світі, на які треба свідомо, оперативно та відповідально реагувати. У зв'язку із погіршенням епідеміологічного стану у світі та оголошенням ВООЗ пандемії короновірусу, ми не 

Життєдіяльність виробничих процесів під час карантину зупинити не можливо: ННВЛ конярства функціонує в звичному режимі фото

31 березня 2020 року

     В останній день весни 31 березня завітали до навчально-науково-виробничої лабораторії конярства факультету тваринництва та водних біоресурсів, що б поцікавитися, як впливає карантин на життєдіяльність даного об’єкту. 

Організація освітнього процесу в Бережанському агротехнічному інституті на період карантину

31 березня 2020 року

     Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. «Про введення карантину в Україні» та наказу директора ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» за № 10 від 11 березня 2020 р. 

Кафедра фінансів працює онлайн

31 березня 2020 року

     30 березня 2020 року. Триває н-ий день карантину, але це не привід зупиняти роботу. Тим паче, що в нашому сторіччі є нагода працювати на відстані. 

Обговорюємо актуальні питання навчального процесу онлайн

31 березня 2020 року

Опанувати і використовувати сучасні засоби комунікації - це не тільки вимога часу, а й необхідність в умовах карантину. Тому сьогодні щоденна робота з керівниками структурних підрозділів відбувалася саме в такому форматі. 

Середа
1.04.2020

Вітаємо з 85-річчям Вадима Дмитровича КРИЩЕНКА!

1 квітня 2020 року

Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження професора кафедри культурології, члена Національної спілки письменників України, Народного артиста України, Заслуженого діяча мистецтв України, Заслуженого працівника культури України  

Вітаємо з Днем народження Ігоря Михайловича БОЛБОТА!

1 квітня 2020 року

Ректорат Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає з Днем народження заступника директора ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, кандидата технічних наук, доцента  

Увага! Перший тур Олімпіади для вступу в НУБіП продовжено до 17 квітня!

1 квітня 2020 року

 У зв'язку з карантином, перший дистанційний етап Всеукраїнської олімпіади для вступу в Національний університет біоресурсів і природокористування України продовжено! Роботи приймаються до 17 квітня 2020 року включно!  

Владислав Гаврильченко обирає спеціальність «Галузеве машинобудування»

1 квітня 2020 року

     Випускник Великоснітинського закладу загальної середньої освіти І -ІІІ ступенів, Владислав Гаврильченко планує здобути вищу освіту в НУБіП України на факультеті конструювання та дизайну. 

Засідання кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК в онлайн режимі

1 квітня 2020 року

     На жаль, події, які відбуваються сьогодні у світі через коронавірус зобов’язують людей пристосовуватись до нових умов життя, роботи і навчання. Зокрема в нашому університеті навчання студентів відбувається в дистанційній формі. 

Дистанційне навчання очима студентів: магістр Максим Шляховий

1 квітня 2020 року

     Максим Шляховий – магістр першого року навчання освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування». До вступу в магістратуру НУБіП України він здобув ОС «Бакалавр» в коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування. 

Можливості ERASMUS Mundus для студентів

1 квітня 2020 року

     Більшість студентів бажають, отримати досвід навчання в одному з європейських університетів. В університеті діє програма кредитної мобільності ERASMUS + KA1. 

Четвер
2.04.2020

Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Наукові дослідження для органічного бізнесу. Тваринництво заради ґрунту»

2 квітня 2020, 0:00

Шановні колеги, запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Наукові дослідження для органічного бізнесу. 

П'ятниця
3.04.2020

Субота, неділя
4-5.04.2020

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)