На базі кафедри анатомії, гістології, і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка пройшов науково-практичний семінар «Академія розтину» за участі представників виробничої сфери

17 листопада 2020 року
     12-13 листопада 2020 року, відповідно до наказу ректора НУБіП України №886 від 12 листопада 2020 року, на базі кафедри анатомії, гістології, і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка пройшов науково-практичний семінар "Академія розтину" за участі представників виробничої сфери.
 
Цей захід був 17-им за рахунком, але вперше він відбувся на нашій кафедрі

     Проведення семінару "Академія розтину" Zoetis спільно з BIOSAFETY CENTER та нашою кафедрою у рамках XVII Науково-практичної конференції "Актуальні аспекти захворювань респіраторних органів свиней" стало прикладом співпраці науки та практики. Під час проведення заходу було розглянуто особливості патологоанатомічної лабораторної діагностики для спеціалістів провідних сільськогосподарських підприємств свинарської галузі України.

Почалося все з теоретичної частини

     Під час однієї з лекцій доктор ветеринарних наук Віктор Вікторович Еверт згадав і свого вчителя, світлої пам'яті головного ідеолога та першого організатора проведення академії патологоанатомічного розтину, одного з провідних морфологів України, доктора ветеринарних наук Павла Миколайовича Гавриліна.

Павло Миколайович Гаврилін та його гідний учень Еверт Віктор Вікторович

    Віктор Еверт та Олексій Шептуха (ТОВ "Зоетіс «Україна") провели майстер-клас "Техніка розтину, правила постановки патологоанатомічного діагнозу", після чого відбулася робота в групах та обговорення протоколів розтину.

     Перед початком майстер-класу перед учасниками конференції з короткою промовою виступив завідувач кафедри анатомії, гістології, і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка, професор Мельник Олег Петрович.

А далі був майстер-клас


     Після завершення майстер-класу професор Мельник Олег Петрович для учасників заходу провів екскурсію в музеї анатомії.

 


     "Академія розтину" завершила свою роботу, але у наступному році планується об’єднати ще більшу аудиторію спеціалістів, які зацікавлені в підвищенні своєї кваліфікації та розвитку свинарської галузі в Україні.

Олексій Мельник

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook