В якості експерта ФАО доцент кафедри землеробства та гербології Микола Косолап взяв участь у 8 Міжнародному конгресі зі зберігаючого землеробства

9 листопада 2020 року
     29 жовтня відбувся круглий стіл в рамках підготовки до 8 Міжнародного конгресу зі зберігаючого землеробства. В його роботі в якості експерта ФАО з зберігаючого землеробства брав участь доцент кафедри землеробства та гербології Микола Косолап.

     Круглий стіл був присвячений питанням аналізу стану використання систем зберігаючого землеробства в Євро-Азіатському регіоні та проблем прискорення його поширення. Міжнародні експерти з країн даного регіону відзначали необхідність в державній підтримці даного напрямку, недостатній кількості спеціалістів з даного питання, слабкому і недостатньому знанні фермерами особливостей виробництва продукції в умовах зберігаючого землеробства.

     Для прискорення його поширення необхідна міжнародна підтримка наукових досліджень з даного напрямку та поширення освітніх заходів по його вивченню і пропаганді серед фермерів та студентів вищих аграрних навчальних закладів. Одним із рішень круглого столу було звернення до міжнародній спільноті через ФАО та інші міжнародні організації підтримати розробку і впровадження в аграрних закладах освіти країн регіону спеціального навчального курсу «Зберігаюче землеробство».

Микола Іванюк,
доцент кафедри землеробства та гербології

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook