Атестація випускників освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності «Менеджмент» факультету аграрного менеджменту

20 травня 2020 року
     19 травня розпочала свою роботу екзаменаційна комісія для атестації випускників освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 073 «Менеджмент» заочної форми навчання факультету аграрного менеджменту. Цього року іспит було проведено у режимі онлайн з використанням програмного забезпечення Zoom та платформи Elearn.

До складу комісії увійшли: голова комісії - Шинкарук Лідія Василівна, завідувач кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, д.е.н., професор; члени комісії: Артиш Віктор Іванович, доцент кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД, к.е.н.; Власенко Тетяна Олексіївна, доцент кафедри, виробничого та інвестиційного менеджменту, к.е.н.; Новак Олександр Володимирович, доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського, к.е.н. Секретар комісії - Харченко Ганна Анатоліївна, доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського, к.е.н.

     До складання екзамену приступили 23 студенти, яким було надано доступ до екзаменаційних білетів у вигляді 27 тестових питань, одного відкритого питання та однієї задачі. Процес здачі іспиту відбувся на належному рівні, що було відзначено членами екзаменаційної комісії. Студенти повною мірою показали набуті, у процесі навчання, знання та успішно здали екзамен.


Ганна Харченко,
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook