Названо переможців ІIІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з годівлі тварин та технології кормів на приз академіка І.І. Ібатулліна

1 листопада 2019 року

     30 жовтня 2019 року, за спонсорської підтримки ТОВ «ТД «Світ-Агро» та «Biomin Ukraine llc», відбулася підсумкова наукова конференція IIІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з годівлі тварин та технології кормів на приз академіка І.І. Ібатулліна. Захід був організований кафедрою годівлі тварин та технології кормів ім. П.Д. Пшеничного та проходив на базі факультету тваринництва та водних біоресурсів Національного університет біоресурсів і природокористування України.

 Відкриваючі засідання, декан факультету тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, Кондратюк Вадим Миколайович зазначив, що найкращий факультет УКРАЇНИ з напрямку підготовки Технологія виробництва продукції тваринництва радий вітати учасників та відзначив, що кожен з них вже є переможцем, оскільки із значної кількості робіт, що надійшли для участі у конкурсі саме Ваші роботи були відібрані для заслуховування на підсумковій науковій конференції.

   Упродовж декількох напружених годин представники 8 провідних аграрних ВНЗ України змагалися у володінні питаннями з годівлі тварин. Більшість учасників показали ґрунтовні знання з предмета і продемонстрували у своїх доповідях креативний підхід у розв’язуванні годівельних завдань.

   Представницьке журі, яке очолював Поступаленко Павло Валентинович, менеджер з продажів компанії «Biomin Ukraine llc», кандидат сільськогосподарських наук, і яке складалося виключно з представників бізнесу, визначило переможців.

   Дипломом за І місце нагороджена: Гапон Ольга Юріївна, студентка Національного університету біоресурсів і природокористування України. Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук, професор Сичов Михайло Юрійович.

   Дипломом за ІІ місце нагороджена:  Панянчук Мирослава Сергіївна, студентка Білоцерківського національного аграрного університету. Науковий керівник: кандидат сільськогосподарських наук, доцент Титарьова Олена Михайлівна.

  Дипломом за ІІІ місце нагороджена: Кохана Олена Дмитрівна, студенка Сумського національного аграрного університету. Науковий керівник: кандидат сільськогосподарських, доцент Попсуй В’ячеслав Ігорович.

   На урочистому закритті звучали теплі слова і щирі побажання подальших успіхів майбутнім фахівцям з годівлі тварин та їхнім наставникам. Окрім дипломів, переможці отримали цінні подарунки від спонсорів конкурсу, а за три абсолютні результати – грошові призи у розмірі 5000 грн. за І місце; 3000 грн. – ІІ місце та 2000 грн. – ІІІ місце від академіка НААН України, доктора сільськогосподарських наук, професора І.І. Ібатуліна.

  Без подарунків не залишився жоден із учасників, керівників та членів журі! А перший проректор І.І. Ібатуллін запросив учасників до подальшого навчання в магістратурі та аспірантурі в НУБіП України.

М. Сичов,

завідувач кафедри годівлі тварині

технології кормів ім. П.Д. Пшеничного

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook