Козацькі забави у Бережанському агротехнічному інституті

14 жовтня 2019 року
     Однією з найяскравіших сторінок літопису боротьби українського народу за свою незалежність був козацький рух. Козаки стали тією силою, яка впродовж століть пильно стояла на сторожі свободи і гідності України як незалежної, суверенної держави. М. Грушевський справедливо зауважував, що період існування Запорозької Січі – найбільш яскравий і цікавий період українського життя.

     Студенти нашого навчального закладу пам’ятають і шанують славні традиції своїх предків. Тому кожен рік, в переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці українського козацтва, Дня Українського козацтва та Дня захисника України в нашому ЗВО проходять міжфакультетські спортивно-розважальні змагання «Козацькі забави».
     Цьогоріч це дійство відбувалось у спортивному залі інституту. Участь у змаганнях взяли команди всіх факультетів. Конкурси оцінювало журі у такому складі: заступник директора краєзнавчого музею Проців Микола (голова журі), завідувач відділу гуманітарної освіти, виховання і студентських справ Зайчук В.М., завідувач навчальною частиною інституту к.е.н, доц. Христенко Г.М., завідувач кафедри енергетики і автоматики к.т.н., доц. Рамш В.Ю., заступник декана агроінженерного факультету Кирик О.М. Головним суддею змагань незмінно був Чвартацький Т.Р., а ведучими заходу – наші студенти Пак Л. та Єфремов А., автентичності та чарівності яким додавали вишукані костюми від Олени Різник.

     Перший конкурс передбачав представлення команд, де глядачі та судді могли познайомитися зі збірними факультетів: агроінженерного – «Мотор Січ»; енергетики та електротехніки – «Фаза»; економіки та природокористування – «Метеор». Минулорічні переможці збірна факультету енергетики та електротехніки – «Фаза» передали почесну Булаву суддям і побажали перемоги сильнішому.

  

  

     У цікавих конкурсах учасники продемонстрували не лише силові здібності, але й кмітливість та спритність. Гостра спортивна боротьба, яка відбувалася під час змагань, бажання команд перемогти створили в залі атмосферу здорової конкуренції та викликали захоплення у вболівальників. Особливо кумедними були конкурси «Скоромовки», «Весела естафета» та поїдання вареників зі сметаною на швидкість. Традиційним став конкурс «Запальна полька», де учасники мали можливість продемонструвати свої танцювальні здібності.

  

     По закінченню усіх випробувань журі визначили переможців. Ними стала команда факультету енергетики та електротехніки «Фаза», друге місце виборола команда факультету економіки природокористування «Метеор», а третє зайняла команда агроінженерного факультету «Мотор Січ».

Мирон Жибак,
директор інституту

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook