На факультеті тваринництва та водних біоресурсів пройшла посвята студентів-першокурсників

30 серпня 2019 року
     Сьогоднішній день на факультеті тваринництва та водних біоресурсів виявився надзвичайно вдалим і приємним. Адже саме нині було поставлено крапку у профорієнтаційній роботі 2018/2019 н.р. і у святковій залі навчального корпусу № 3 вручено студентські квитки і залікові книжки новоспеченим студентам-першокурсникам. 

     Ними виявилися 178 юнаків і дівчат, які вступили на денну форму навчання з понад 70 шкіл і 14 технікумів всієї України. І як зазначив у своєму вітальному слові декан факультету Вадим Кондратюк це надзвичайно вагома і серйозна подія. Факультет уже третій рік поспіль нарощує контингент студентів. Так, за результатами вступної кампанії загалом на факультет було зараховано 309 студентів, третина з яких – контрактники. Це ставить серйозні вимоги до навчального процесу, і науково-педагогічні працівники зроблять усе для успішного опанування фаху новим поповненням студентів.

  

     До вітальних слів приєднались професор кафедри технологій виробництва молока та м’яса Василь Костенко та завідувач кафедри аквакультури Надія Вовк. У своїх виступах вони зазначали необхідність навчання і самовдосконалення задля досягнення успіхів у подальшому житті. 

  

  

     Потому усі першокурсники прийняли урочисту присягу студента Національного університету біоресурсів і природокористування України та отримали студентські квитки і залікові книжки.

     Тож у добру путь на шляху навчання студенти факультету тваринництва та водних біоресурсів!

Вікторія Мельник,
доцент кафедри технологій у птахівництві,
свинарстві та вівчарстві
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook