В НУБіП презентували ізраїльські інновації в сільському господарстві

13 травня 2017 року

     12 травня ННІ післядипломної освіти на чолі з директором Марією Кулаєць радо зустрічав гостя – державного референта з механізації і технології Міністерства сільського господарства і аграрного розвитку Ізраїлю Бориса Бродмана, який прочитав відкриту лекцію «Інноваційні шляхи вирішення проблем агропромислового комплексу».

     Сучасні технології в сільському господарстві та унікальний досвід Ізраїлю, його передові технології у галузі рослинництва, молочного тваринництва, тепличних технологій, насінництва, зрошення, квітництва, захисту рослин тощо викликали живий інтерес як у студентів, так і у викладачів інституту. Лектор підсилив свій виступ не тільки практичним досвідом інноваційного розвитку аграрної галузі, а ще й короткими відео про окремі процеси вирощування і збір полуниці, сортування помідорів і перцю, збір врожаю винограду, фініків і мигдалю.

     Борис Бродман схарактеризував основні особливості інноваційного розвитку сільського господарства Ізраїлю. Звернув увагу на значення тісної співпраці і взаємодії наукових працівників з виробниками сільськогосподарської продукції з метою запровадження сучасних технологій та знань у практичну діяльність.

У ході заходу відбулася дискусія та обговорення шляхів участі у спільних грантових програмах, проведення онлайн семінарів.


Катерина Обиход,
асистент кафедри менеджменту інноваційної діяльності 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)