Відбувся курс лекцій з дієтології тварин в розрізі багаторічної співпраці НУБіП України з ТОВ «Нестле Україна», що приурочений 125-річниці університету

20 квітня 2023 року
  З 10 по 13 квітня було проведено курс лекцій з дієтології спеціалістом з харчування собак і котів бренду Pro Plan®, що належить до одного з лідерів у галузі тваринного харчування в світі – компанії Purina® спільно з науково-педагогічними працівниками кафедри ветеринарної гігієни ім. проф. А.К. Скороходька.

 

  Проведено 4 детальні лекції, які охоплювали ряд важливих питань, що пов’язані з фізіологію травлення, основами харчування, особливостями технологічного виробництва комерційних кормів, а також специфіки харчових потреб тварин на різних етапах їх життя та при певних патологіях і хворобах.

 

   Більше 80 студентів факультету ветеринарної медицини за власним бажанням долучились до курсу лекцій та отримали нові знання та досвід для реалізації у роботі із дрібними домашніми тваринами.

 

   Співпраця з брендом Pro Plan® є важливим кроком у розвитку нових проектів у освітній програмі для підвищення рівня знань студентів та лікарів ветеринарної медицини у сфері дієтології собак та котів, а також для побудови майбутньої кар’єри через отриманні знання.

 

  Проводячи такі навчальні спільні заходи з виробниками кормів ми впевнені, що ця подія сприятиме розвитку галузі годівлі тварин в Україні та допоможе покращити благополуччя та якість життя наших домашніх тварин.

 

  Слід відмітити популяризацію заходу, на який зареєструвалось 220 слухачів.

  Дякуючи доповідачу Саблук Вікторії, яка є випускницею факультету ветеринарної медицини НУБіП України (2020), нині лікар ветеринарної медицини та менеджер з наукової комунікації та спеціаліст з харчування собак і котів бренду Pro Plan® аудиторія слухачів була задоволена від представлення та викладення матеріалу приймаючи активну участь в обговоренні.

  Також по завершенню кожної лекції проводилось невеличке тестування в ігровій формі, де 7 студентів змогли отримати призи від провідного бренду.

 

  Захід проведено спільно з лікарем ветеринарної медицини, менеджером з наукової комунікації та спеціаліст з харчування собак і котів бренду Pro Plan® Вікторією САБЛУК та к.вет.н., доцентом кафедри ветеринарної гігієни ім. проф. А.К. Скороходька В’ячеславом СОЛОМОНОМ.

В’ячеслав СОЛОМОН,
завідувач ННВ Клінічний центр "Ветмедсервіс"


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook