Календар подій

31.12.2018 – 6.01.2019

Списком
По днях тижня

Понеділок
31.12.2018

Ювілейний рік для кафедри фінансів: здобутки і нові виклики

31 грудня 2018 року

     Ювілейний 25 рік кафедри фінансів був насичений подіями та здобутками.     Головною метою освітньої діяльності кафедри в році, що минає, була підготовка та випуск конкурентоспроможних фахівців з фінансів відповідно до загальнодержавних і міжнародних критеріїв та стандартів вищої освіти. 

Магістри-землевпорядники: ми сумуватимемо за тобою, наш рідний факультет!

31 грудня 2018 року

     Ось і пролетіли 5,5 років навчання в університеті як одна мить. Але вони залишили глибокий слід в наших серцях і душах. Це були найкращі роки, які залишили теплі спогади про нові знання, нові думки, нові знайомства. Час плине швидко, але спогади будуть зігрівати душу завжди.  

Вівторок
1.01.2019

Конференція трудового колективу затвердила звіт ректора Станіслава Ніколаєнка про результати діяльності університету за 2018 рік фото

1 січня 2019 року

     В університеті пройшла конференція трудового колективу, яка зібрала 248 делегатів. На ній заслухали звіт ректора Станіслава Ніколаєнка та проректорів про результати діяльності Національного університету біоресурсів і природокористування України за 2018 рік та завдання на 2019 рік. 

Проект Агрокебети або агроосвіта майбутнього вже наступного року в НУБіП України!

1 січня 2019 року

     Сучасний агропродовольчий комплекс України постійно стикається з необхідністю інновацій як у окремих продуктах і технологіях, так і в цілих організаційних і виробничих процесах, закінчуючи внутрішньою й зовнішньою кооперацією та партнерством. 

Кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту: здобутки 2018 року, плани на майбутнє

1 січня 2019 року

     2018 рік для кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту виявився багатим  на освітні та наукові  події, сповненим  новаторських пошуків,  насиченим цікавими зустрічами, завдяки плідній праці та ентузіазму науково-педагогічного колективу кафедри на чолі з докторо 

Середа
2.01.2019

Новорічні віншування у стінах університету

2 січня 2019 року

     З найкращими побажаннями з нагоди Нового року та Різдва Христового до ректорату з колядою завітали магістри спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». 

Президент України Петро Порошенко привітав колектив університету з Новим роком та Різдвом Христовим!

2 січня 2019 року

      На адресу ректора Станіслава Ніколаєнка та колективу університету надійшло привітання з Новим роком та Різдвом Христовим від Президента України Петра Порошенка. 

Перший ректорат 2019 року: за роботу – без зволікань!

2 січня 2019 року

     2 січня під головуванням ректора Станіслава Ніколаєнка відбулося перше в цьому календарному році скорочене засідання ректорату. 

Четвер
3.01.2019

Університет прикладних наук Weihenstephan-Triesdorf (HSWT) запрошує викладачів взяти участь у проекті Erasmus + TOPAS (Трісдорф, Німеччина)

3 січня 2019 року

Шановні колеги!Університет прикладних наук Weihenstephan-Triesdorf (HSWT) запрошує викладачів економічного факультету НУБіП України прийняти участь у рамках проекту Еразмус+ TOPAS в тренінгу для лекторів/викладачів, який відбудеться у Тріздорфі, Німеччина, 13-26 лютого 2019 року. Мова - англійська  

Університетський коледж Writtle (WUC) запрошує студентів взяти участь у проекті Erasmus + TOPAS (Челмсдорф, Великобританія)

3 січня 2019 року

Шановні студенти!Університетський коледж Ріттл (WUC) запрошує студентів економічного факультету НУБіП України прийняти участь у рамках проекту Еразмус+ TOPAS в тренінгу для студентів, який відбудеться у м.Челмсдорф, Велика Британія, з 12 березня по 20 квітня 2019 року. Мова - англійська   

Сучасні в навчанні, дослідженнях, управлінні і спілкуванні: мультимедійні аудиторії навчального корпусу №3

3 січня 2019 року

     Під час відновлення навчального корпусу №3 значна вага була приділена технічному оснащенню лекційних аудиторій та конференц-залів. На сьогодні вже не можливо уявити лектора, який би не використовував на заняттях електронного гаджета, а тому всі лекційні аудиторії були оснащені мультимедійними проекторами. 

П'ятниця
4.01.2019

Визначено найважливішу подію в НУБіП 2018 року!

4 січня 2019 року

     Уже третій рік поспіль читаці офіційного сайту Національного університету біоресурсів і природокористування України визначають найголовнішу подію року. 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook