Юрій Безуглий – викладач кафедри фізичного виховання – срібний призер чемпіонату Європи з важкої атлетики 2021 року серед майстрів

18 жовтня 2021, 20:39
м. Алкмаар, Нідерланди

 Студентам секції важкої атлетики є на кого рівнятися і переймати методику підготовки до найвищих досягнень!

З 16 жовтня по 21 жовтня 2021 року у місті Алкмаар, Нідерланди відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед майстрів. В чемпіонаті Європи взяв участь Юрій Безуглий – викладач кафедри фізичного виховання, старший тренер збірної НУБіП України з важкої атлетики, майстер спорту України, рекордсмен України.

 

Юрій Безуглий виступав у 4 віковій групі серед спортсменів віком 50-54 років, у ваговій категорії 81 кг. У першій вправі спортсмени змагалися у ривку. У першому підході Юрій вирвав штангу вагою 90 кг, у другому підході - 95 кг (це рекорд України), третій підхід - 100 кг – знову рекорд України. У підсумку у ривку Юрій зайняв 1 місце і отримав золото.

 

 

Поштовх. У першому підході штанга вагою 113 кг не підкорилася спортсмену. Другий підхід- 113 кг – вага зафіксована, це знову рекорд України! Третій підхід - 119 кг - судді не зарахували, хоча рішення спірне, так як на думку спортсмена помилок не було. Але «судді завжди праві» ... У підсумку в поштовху Юрій зайняв 2 місто і отримав срібло. Сума двоєборства у нашого спортсмена 213 кг і це знову рекорд України.

 

У підсумку на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед майстрів Юрій встановив 4 рекорди України і став сімнадцятиразовим рекордсмен України.

 

 

Команда України зайняла 3 місто в командному заліку чемпіонату Європи серед майстрів з важкої атлетики.


 

 

 

Микола Костенко
завідувач кафедри фізичного виховання

гуманітарно-педагогічного факультету


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook