Лінійка пам’яті «Герої не вмирають»

30 вересня 2021 року

30 вересня біля меморіальної дошки викладача коледжу Багірова Ільгара Салеховича відбулася Лінійка пам’яті «Герої не вмирають» з нагоди вшанування 7-ї річниці загибелі на сході України капітана Збройних сил України, легендарного бійця 11-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь» з позивним «Балу».

Саме у цей день, 30 вересня 2014-го року, під час розвідувальних дій на території між Дебальцевим і Фащівкою (Перевальський район) в бою з російськими збройними формуваннями капітан Багіров при спробі терористів взяти його в полон кинув у них гранату, за що був розстріляний.

Блокпост, яким командував Ільгар Багіров, і після його смерті продовжують називати «блокпост Балу».

Ільгар Салехович Багіров нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Вшанувати пам’ять Ільгара Багірова прийшли дружина Тетяна, ветеран афганської війни – голова Київської обласної організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій Валерій Малашенко, учасник АТО старший сержант Микола Земцов, студенти, викладачі, працівники коледжу та жителі міста.

Заступник директора коледжу Андрій Сиротенко у своєму виступі наголосив, що наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстоює Україну в цій жахливій війні. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Виступаючі у своїх промовах відзначали людські якості Ільгара Багірова, його патріотизм, героїзм, відданість народу і землі, на якій жив, трудився і за яку віддав своє життя.

Медична сестра коледжу Ніна Запорожець та викладач, кандидат сільськогосподарських наук Микола Поцелуйко продекламували власні вірші, які присвятили загиблим героям. Хореографічний колектив коледжу присвятив Ільгару Багірову тематичний перформанс.

Присутні вшанували пам’ять Ільгара Багірова хвилиною мовчання, поклали квіти до його меморіальної дошки.

Дякуємо за висвітлення події першій військовій радіостанції України «Армія FM».

Андрій Сиротенко,

заступник директора з виховної роботи


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook