European Bioeconomy University Scientific Forum 2021 і United Nation Food System Summit 2021 у фокусі уваги навчально-наукової лабораторії біоекономіки і студентського наукового гуртка

27 вересня 2021, 10:48
НУБіП України

   Професор кафедри економічної теорії і навчально-наукової лабораторії біоекономіки факультету аграрного менеджменту Талавиря Микола Петрович і доцент Коваль Олена Миколаївна взяли участь у European Bioeconomy University (EBU) Scientific Forum 2021 і United Nation Food System Summit 2021. The People’s Plenary – Accelerating Action for the Future We Want. Студенти наукового гуртка «Макроекономічні аспекти економічного зростання в Україні» Мельник Тетяна, Вершута Юлія, Каминіна Олександра, Коваль Іван, Фефелова Анастасія, Коломієць Ольга, Ястребінська Марія, Коваль Олександр, Місан Юрій також активно долучились до міжнародних заходів, що проходили впродовж 22 та 23 вересня 2021 року.
   Пленарне засідання EBU Scientific Forum 2021 присвячено дослідницьким та освітнім проєктам, які були організовані лідерами з розвитку біоекономіки в Європейському Союзі: AgroParisTech, University of Bologna, University of Eastern Finland, University of Hohenheim, the University of Natural Resources and Life Sciences, Wageningen University & Research. Паралельна сесія 1 «Моделі бізнесу, пов’язані з біоекономікою, та стале підприємництво» акцентувала увагу на процесах виробництва від біомаси до кінцевих продуктів на біологічній основі. Спікери паралельної сесії 2 «Зміни системи освіти» висвітлювали сучасні тенденції формування кваліфікаційних програм та мережі біоекономічної освіти. Воркшопи були орієнтовані на розвиток стратегій біоекономіки на інноваційній основі та створення альтернативних ланцюгів біологічної продукції за принципами сталого розвитку і відповідно до Зеленої угоди ЄС (EU-Green Deal).


   United Nation Food System Summit 2021. The People’s Plenary – Accelerating Action for the Future We Want мав підготовчий період протягом 18 місяців, коли сотні тисяч людей з усього світу взяли участь у заходах Саміту продовольчих систем. Пленарне засідання презентувало основні результати цих зусиль і надало платформу для глав держав та урядів, керівників виборчих округів, які глибоко залучені до процесу трансформації систем харчування з метою досягнення сталого розвитку до 2030 року. Ось декілька основних ідей, що звучали на Саміті:
   «Харчові системи мають неймовірну силу покінчити з голодом, побудувати здорове життя та підтримати нашу прекрасну планету. Цей Саміт є поворотним моментом для наших систем харчування. Але важка робота починається зараз, тут.» - Агнес Калібата - Спеціальний представник Генерального секретаря ООН на Саміті продовольчих систем 2021.
   «Ми раді заснувати нову коаліцію з питань сталого зростання продуктивності для забезпечення продовольчої безпеки та збереження ресурсів, щоб мотивувати колективні дії щодо прискорення сталого зростання продуктивності сільського господарства, що принесе користь фермерам, споживачам та планеті.» -
Tom Vilsack, Секретар сільського господарства Сполучених Штатів Америки.

Олена Коваль,
доцент кафедри економічної теорії

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook