У Ніжинському агротехнічному інституті День відкритих дверей у виробничих умовах

18 вересня 2021 року
     16 вересня на навчально-науково-виробничому підрозділі інституту викладачі кафедри агроінженерії факультету інженерії та енергетики провели зустріч з майбутніми абітурієнтами, студентами випускової групи МН-181 відокремленого структурного підрозділу «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України».

     Мета зустрічі – профорієнтаційна робота безпосередньо у виробничих умовах. Майбутні абітурієнти ознайомилися з навчально-виробничими лабораторіями навчально-науково-виробничого підрозділу інституту.

    Адже лабораторія рослинництва є основною базою практичної підготовки студентів більшості спеціальностей інституту. Протягом року постійно проходять навчальні, виробничі та переддипломні практики студентів – майбутніх агрономів, агроінженерів, енергетиків, технологів тваринництва. Практикуються виїзні практичні та лабораторні заняття. Побували у навчально-виробничій лабораторії переробки сільськогосподарської продукції, в якій функціонує лінія очистки зерна, оснащена навантажувально-розвантажувальними механізмами (ковшові норії, скребкові транспортери), зерноочисними машинами "САД-50", "Petkus-К546", зерносушаркою "Agrex PRT200ME". Допоміжними засобами є ворохоочисні машині ОВС-25, ЗАВ-20, трієрні блоки "Petkus-К231"; 10-метровий шнековий зернонавантажувач, зерномет ЗМ-60.
     Подальше спілкування проходило у навчальній лабораторії автоматизованих і механізованих процесів у тваринництві, яка розташована на базі навчально-виробничої лабораторії тваринництва. Доїльний зал лабораторії тваринництва оснащений обладнанням фірми DELAVAL (Швеція) з молочним блоком, який розрахований на приймання і охолодження молока. Приміщення лабораторії переведені на енергозберігаючі системи опалення з постійним забезпеченням гарячою водою.

     Микола Ікальчик, завідувач кафедри агроінженерії, розповів як проводилися роботи з облаштування родильного відділення та 10 місць з боксами для індивідуального утримання телят та упроваджувалася технологія збалансованого приготування і механізованої роздачі кормів кормораздавачем-змішувачем СРВ-8 та монтувалася технологічно ефективніша скреперна установка для прибирання гною.

     Приємно, що переважна більшість студентів-випускників із зацікавленням сприйняли пропозицію продовжити навчання в нашому навчальному закладі.
     Тож шановні випускники коледжів та технікумів, запрошуємо Вас відвідати наш навчальний заклад! Чекаємо Вас влітку у нашій приймальній комісії!

Микола Ікальчик,
завідувач кафедри агроінженерії

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook