Гопак з піснями

5 травня 2014 року
с. Велика Снітинка

     Ось уже кілька років, як в селі Велика Снітинка існує Навчально-культурний центр — структурний підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України.

     Одним з його завдань є збереження і розвиток української культури, забезпечення духовно-культурних, художньо-естетичних, творчих потреб та інтересів студентства, членів трудового колективу, працівників навчально-дослідного господарства «Великоснітинське» ім. О.В. Музиченка, сільських мешканців у розвитку народної традиційної культури.

     24 квітня у центрі відбувся концерт за участю народного ансамблю пісні і танцю «КОЛОС», організаторами якого були в.о. директора Навчально-наукового центру культури та просвітництва НУБіП України І.З. Майданюк та директор Навчально-культурного центру І.М. Колодич. Мешканці села та студенти НУБіП України, які проходять у господарстві практику, мали змогу поринути в духовне надбання українського народу та отримали від того величезне задоволення.

     Організатори та глядачі висловлюють щиру подяку художньому керівнику і диригенту ансамблю Заслуженому працівнику культури України Станіславу Семеновському, балетмейстеру — лауреату Міжнародного конкурсу Валерію Музальову, концертмейстеру — лауреату Міжнародного конкурсу Володимиру Якимчуку та бажають народному ансамблю пісні і танцю «КОЛОС» творчого натхнення та нових досягнень на шляху розвитку культури українського народу.
 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook