Кампус: ремонти від даху до цоколя

6 серпня 2021 року
     Цьогорічне студентське поповнення офіційного статусу першокурсника ще не набуло, а про нього вже подбали: по всіх гуртожитках кампусу завершуються ремонти і облаштування кімнат для першокурсників.

     І це, хочеться нагадати, вже стало доброю традицією, говорить проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко. От тільки було б добре, аби така ініціатива керівництва університету знаходила розуміння у самих студентів і вони берегли свою другу домівку.
     Будівельна бригада університету працює і на інших об’єктах студмістечка. Так, у гуртожитку №2 – це жіноча душова, у 9-му – одночасно ремонтують п’ять блоків, а це 40 кімнат і коридори та місця загального користування на шостому поверсі.

     Продовжує зростати і загальний метраж площ дахів, що їх перекрили за останні два-три роки. До вже готових 3 гектарів (!) незабаром додасться і дах гуртожитку №2, капітальний ремонт якого завершується. Так що, якщо у когось і буде мокро та сиро від дощів, що врешті перервали нинішню спеку, то не у нас.
     Всі ремонтні роботи ідуть згідно графіка, запевняє Валерій Іщенко. І мають бути завершено до початку нового навчального року.

  

 

  

 

Ірина Кушніренко
 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook