У кожного абітурієнта своя дорога. Я ж обираю НУБіП України, факультет тваринництва та водних біоресурсів

12 липня 2021 року
  • Знайомтесь, ця красуня Юлія Мазко з Чернігівщини.

Планую навчатися в найкращому навчальному закладі, розвиватися і досягати власних цілей, тому обираю НУБіП України.

  • Звідки Ви дізналася про НУБіП?

— Багато інформації дізналася в соціальних мережах та з офіційного сайту університету. До того ж, рейтинг університету високий – один з найкращих у Києві, тому користується популярністю серед молоді.

  • Чому обрали навчання на факультеті тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»?

— Я моніторила сайти з вакансіями, заробітними платами, які пропонують роботодавці, відвідала онлайн «День відкритих дверей НУБіП України» і зробила свій вибір. Спеціалісти, які розуміються на виробництві і переробці продукції тваринництва та рибництва завжди будуть в попиті, бо сільське господарство є одним з найважливіших секторів для країни. Також зацікавила можливість проходження практики за кордоном. У випускників даного факультету є можливість працювати, як технологом з виробництва і переробки продукції тваринництва так і викладати у вищому навчальному закладі.

  • Що найбільше подобається в НУБіП України?

— Особливо приваблює місце розташування даного освітнього закладу – у зеленій зоні у національному природному парку «Голосіївський». На території студентського містечка знаходяться пасіка, стайня, студентські гуртожитки та їдальні, наукова бібліотека, санаторій-профілакторій, спортивний комплекс, стадіон та ботанічний сад. Чесно кажучи, такої краси я ще не бачила. Мені все дуже, дуже сподобалось.

  • Про що мрієте?

— Мрію отримати гідну професію, завести нових друзів та подорожувати.

  • Які маєте захоплення поза навчанням?

— З дитинства захоплююсь читанням книг. Полюбляю проводити час з тваринами, доглядати за ними. Зі спортивних дисциплін захоплююсь бігом. В НУБіП України створено багато різних секцій та гуртків де можна реалізовувати свої захоплення.


Любов Андрієнко,
асистент кафедри годівлі тварин
та технології кормів ім. П.Д. Пшеничного

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook