Випускники Бережанського фахового коледжу готуються до вступу в ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

23 червня 2021 року
     З 21 червня у Бережанському фаховому коледжі розпочався захист дипломних проєктів зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка денної форми здобуття освіти. Випускники представили свої розробки та технічні рішення до впровадження в умовах конкретних підприємств.

     Різнопланова тематика, повноцінні дипломні проєкти, високий рівень підготовки та практичний досвід, амбіційність, креативність і позитивний настрій на розвиток енергетичної галузі України – саме такі результати цьогорічної підсумкової кваліфікаційної атестації випускників-енергетиків були відмічені екзаменаційною комісією, яку очолював начальник Бережанського РЕМ ПАТ «Тернопільобленерго» Мирослав ЛЕХІЦЬКИЙ.

     Серед прослуханих доповідей комісія особливо відзначила практичні дипломні проєкти таких студентів: СМЕРЕКИ Дмитра, ГАРАСИМЯКА Тараса, ЮСЬКІВА Руслана, ІВАНІВА Олега, ЗАМОЛЬСЬКОГО Володимира, ГОРОДИCЬКОГО Станіслава.
     Захист триватиме до 25 червня. Бажаємо всім успішного захисту та здійснення мрій!

     22 червня з профорієнтаційним візитом наш коледж відвідали доценти кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій Національного університету біоресурсів і природокористування України СИНЯВСЬКИЙ Олександр Юрійович та САВЧЕНКО Віталій Васильович. Під час зустрічі майбутніх абітурієнтів ознайомили з перевагами навчання в НУБіП України та Правилами прийому до університету, поінформували про напрями підготовки і факультети. Бажаючі вступити на освітні програми за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка пройшли пробні тренувальні тести, щоб оцінити свої навчальні сили для подальшого вступу.

     СИНЯВСЬКИЙ Олександр Юрійович, кандидат технічних наук, нагородив дипломом Руслана ЮСЬКІВА – переможця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Енергозбереження та енергоефективність в системах енергоспоживання» та його наукового керівника Надію ОБЕРСЬКУ, голову циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін.

  


Марінна Михайлишин,
завідувачка відділення
комп’ютерної інженерії та електротехніки

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook