Куратор ознайомила з Інструкцією з дотримання протиепідемічних заходів під час організації освітнього процесу та планом заходів з відзначення 123-ї річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України

14 травня 2021 року
 
13 травня відбулась запланована зустріч куратора Троян А.В. зі студентами.
Розпочалася онлайн зустріч, як завжди, з моніторингу стану здоров’я студентів та аналізу їх успішності. Також було обговорено чимало важливих питань.
Куратор ознайомила з Інструкцією з дотримання протиепідемічних заходів під час організації освітнього процесу та планом заходів з відзначення 123-ї річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України (28 травня 2021 року).
Були обговорені питання, що стосуються продовження занять у дистанційному режимі, поточного стану успішності студентів з дисциплін навчального семестру, відування студентами занять, проміжної атестації тощо.
У контексті виховних моментів, Аліна Василівна зазначила, що саме українські традиції є одними із найкрасивіших у світі. Нагадала, що 20 травня буде святкування «Дня вишиванки», розповіла присутнім про національний флешмоб «ВишиванкаDay» та декілька цікавих фактів про українську вишиванку, прокоментувала, як відзначають це свято за кордоном, чим підкреслила патріотичність та єдність українського народу.
Зустріч студентів з наставником відбулася в позитивній атмосфері, студенти активно долучались до розмови.
Найбільше уваги було приділено питанням, пов’язаним з успішністю здачі екзаменаційної сесії студентами групи.
Актуальним питанням в обговоренні було здоров’я студентів та дотримання правил поведінки здобувачами вищої освіти, які проживають у гуртожитку.
Також куратор запросила відвідати онлайн-лекцію на тему «Введення до вивчення впливу кліматичних змін на сільське господарство в Україні», організовану Німецько-українським агрополітичним діалогом (АПД) при Національній асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України «Дорада». 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook