На Камінь-Каширщині сьогодні локалізували 5 пожеж

28 травня 2021 року
Відкритий ліс

Працювали над непростими завданнями лісівники Волині, Житомирської та Рівненської областей спільно з підрозділами Державної служби надзвичайних ситуацій в області. В урочищі Грива, що в межах ДП «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс», сьогодні, 26 травня, відбулися протипожежні навчання.

Такі заходи проводяться за дорученням голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця.

На Волині тренування пройшли під керівництвом начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка за участі головного спеціаліста відділу охорони і захисту лісів Державного агентства лісових ресурсів України Леоніда Науліка, очільника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка, першого заступника начальника Рівненського ОУЛМГ Михайла Прокопчука, заступника начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС у Волинській області Віктора Милостивого, начальників профільних відділів управлінь, директорів лісогосподарських підприємств, підрозділів державної лісової охорони та пожежних служб лісогосподарських підприємств трьох областей.

Загалом 5 пожеж, одна з яких – верхова, на загальній площі 150 га локалізовували 132 людини. Залучено понад 50 одиниць техніки – 13 тракторів, 7 пожежних модулів, 23 пожежні автомобілі, позашляховики.

Умовну пожежу погашено та в повному обсязі ліквідовано – такими словами завершилися заходи.

Усі відзначили високий рівень організації навчань.

На щастя, все це – лише тактичний задум, реалізований лісівниками та рятувальниками.

Проведено масштабну роботу і з залученням значних людських та матеріальних ресурсів. Всі спрацювали на відмінно, тому вогонь оперативно локалізовано. Ми побачили злагоджену спільну роботу фахівців, продемонстрували потужності техніки, повне забезпечення та готовність приступити до боротьби з пожежею у будь-який момент. І всі сподіваємося, що такі знання та навики нам ніколи не знадобляться у реальній ситуації. Дуже хочеться вірити, що подібні зустрічі відбуватимуться лише в рамках навчань, – наголосив Олександр Кватирко і подякував усім, хто долучився до організації та проведення заходу.

 

Джерело: Відкритий ліс. https://www.openforest.org.ua/167205/

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook