В університеті проведено перегляд освітніх програм бакалаврату та магістратури для вступників 2021 року

23 квітня 2021 року
     Першочерговим завданням нашого університету залишається постійне підвищення якості освітнього процесу, що на сьогодні відображається у якості освітніх програм бакалаврату та магістратури, їх визнання роботодавцями та здобувачами освітніх послуг.

     У зв’язку з цим, щороку гаранти освітніх програм спільно з усіма зацікавленими стейкголдерами освітнього процесу забезпечують перегляд та покращення структури й наповнення освітніх програм. Поряд з цим, за багатьма спеціальностями в цьому навчальному році прийнято стандарти вищої освіти, вимоги яких відображено в освітніх програмах для вступників 2021 року.
     Отже, згідно вимог положення «Про освітні програми в НУБіП України» та на виконання наказу ректора від 01.04.2021 р. № 309 «Про проведення моніторингу та перегляду освітніх програм» з 19 по 22 квітня 2021 року в університеті відбувся перегляд освітніх програм для вступників 2021 року.

     Для вступників 2021 року університет пропонує 50 освітньо-професійних бакалаврських програм, 61 освітньо-професійну магістерську програму та 7 освітньо-наукових магістерських програм.
     Цій важливій події передувала потужна робота гарантів освітніх програм, деканів факультетів та директорів ННІ, навчально-методичних комісій. За всіма програмами відбулися зустрічі з провідними роботодавцями, на яких обговорювались напрями удосконалення освітніх програм. Гаранти програм спільно з робочими групами провели низку анкетувань студентів, з метою визначення їх думки про якість надання освітніх послуг та шляхи її удосконалення.

      Згідно графіка заслуховування деканів факультетів, директорів ННІ і гарантів освітніх програм, затвердженого ректором університету Станіславом Ніколаєнком 8 квітня 2021 року, 19 квітня презентували свої програми факультети захисту рослин, біотехнологій та екології, агробіологічний та ННІ лісового і садово-паркового господарства.
     Розпорядженням проректора з науково-педагогічної роботи Василя Шинкарука для аналізу і рецензування освітніх програм було визначено експертів, які поряд з навчальним і навчально-методичним відділами університету, провели детальний аналіз освітніх програм та їх навчальних планів та надали свої пропозиції для їх удосконалення.

     20 квітня презентували свої оновлені освітні програми факультети ветеринарної медицини, тваринництва та водних біоресурсів, а також факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК.
     21 квітня презентували освітні програми факультети інформаційних технологій та механіко-технологічний та ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження.
     22 квітня презентували свої оновлені освітні програми факультети аграрного менеджменту, економічний та ННІ неперервної освіти і туризму.
     23 квітня презентували свої освітні програми факультети землевпорядкування, юридичний, гуманітарно-педагогічний та конструювання і дизайну.

     Жваве обговорення освітніх програм та їх навчальних планів дало можливість усім організаторам освітнього процесу в університеті істотно підвищити їх якість та ефективність.
     Далі оновлені освітні програми будуть представлені на розгляд навчально-методичної ради університету та на затвердження вченої ради університету, після чого будуть розміщені на офіційній веб-сторінці університету для вступників 2021 року.


Віктор Шевчук, Лариса Кліх,
Оксана Зазимко, Олена Колеснікова
 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook