Кафедра аграрного, земельного та екологічного права імені академіка Василя Зіновійовича Янчука

Адреса: Національний університет біоресурсів і природокористування України, юридичний факультет, вул. Васильківська, 17. 03040 м. Київ

Тел.: (044) 257-33-10

Електронна пошта: [email protected]

Завідувач кафедри:
Єрмоленко Володимир Михайлович

доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України

 

     Кафедра народилась у 2001 році разом зі створенням юридичного факультету і відтоді функціонує у його складі як базова, яка відповідає загальному напряму навчального і наукового спрямування НУБіП України. Першим завідувачем кафедри став провідний вчений-юрист, фундатор школи аграрного права в Україні, доктор юридичних наук, професор, академік Академії правових наук України В.З. Янчук, ім’я якого кафедра носить з 2006 року. Крім академіка В.З. Янчука на кафедрі з самого початку її створення працювали відомі вчені-юристи доценти І.М. Миронець, А.О. Крикунов, В.М. Єрмоленко, а пізніше – С.В. Гринько. З 2006 року кафедру аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З. Янчука очолює доктор юридичних наук, професор В.М. Єрмоленко.
     Наразі кафедра займає провідне місце в Україні в проведенні наукових досліджень у галузях аграрного, земельного, екологічного та природоресурсного права поряд з кафедрою земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кафедрою земельного та аграрного права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, а також відділом проблем аграрного та земельного права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
     У освітянській діяльності кафедра керується сучасними інтегративними технологіями викладання базових юридичних навчальних дисциплін «аграрне право», «земельне право», «екологічне право» тощо при підготовці освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр права». Кафедра забезпечує реалізацію магістерських програм «Аграрне право» та «Екологічне право», а також здійснює підготовку кандидатів і докторів юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 «земельне право, аграрне право, екологічне право, природоресурсне право».
 

 

Новини

Всі новини

Оголошення

Всі оголошення

Події

Всі події
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook