Участь у V Міжнародному Конгресі Органічна Україна 2021

20 квітня 2021, 11:35
zoom

   Доцент кафедри економічної теорії Інна Гуща прийняла участь у V Міжнародному Конгресі Органічна Україна 2021. Даний захід тривав впродовж 15-17 квітня 2021 року. “Конгрес Органічна Україна” - це міжнародний захід, започаткований для об’єднання спільноти органічного сектору України та для розвитку міжнародного партнерства.

   Захід проводився за підтримки: Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org; Німецько-українського проекту "Співпраця у галузі органічного сільського господарства".

Програма заходу була наступна:

15.04 Конгрес Органічна Україна 2021. Органічне виробництво стосується кожного. Політичний діалог. Круглий стіл для органів сертифікації. Ринкова аналітика.

16.04 Конгрес Органічна Україна 2021. Дискусійний майданчик «Український зелений шлях від ферми до виделки: органічне виробництво» (Катерина ШОР). Професійний діалог. Перехід до органічного виробництва - реалістичні інструменти досягнення цілей.

17.04 Конгрес Органічна Україна 2021. Міжнародна науково-практична конференція. Наукові передумови оптимізації органічного бізнесу.

Мета конференції:

Підвищити обізнаність фахівців, технологів, лікарів ветеринарної медицини, виробників, освітян та громадськості щодо необхідності та перспективності ведення органічного виробництва. Ознайомити учасників із новітніми розробками та відкриттями вчених та наукової спільноти. Надати інформацію та платформу для обміну досвідом щодо методів та способів ведення органічного тваринництва. Акцентовано розглянути нагальні проблеми та складнощі у цій галузі. Запропонувати шляхи їх вирішення.

Розширення географії учасників, завдяки онлайн формату. Незважаючи на закриті кордони, конференція допомагає представникам органічного бізнесу та науки з усього світу знаходити способи досягнення спільної мети – виробництво якісної і безпечної продукції, підтримання та відновлення родючості ґрунтів та покращенню екологічної ситуації на планеті.

Експертні доповіді від провідних світових фахівців у галузі ветеринарії та АПК. Для учасників конференції - це можливість отримати інформацію про новітні наукові розробки та їх застосування на практиці, обговорити з топовими фахівцями та ключовими експертами галузі бачення перспектив розвитку АПК.

Економія часу і грошей. Онлайн формат заходу дозволяє відразу почати впроваджувати в регіональних тваринницьких господарствах досвід столичних і зарубіжних колег, не витрачаючи часу на відрядження.

   В рамках V Міжнародного конгресу «ОРГАНІЧНА УКРАЇНА 2021 - ТРАНСФОРМУЄМОСЯ. СИЛЬНІШІ. РАЗОМ» 17 квітня відбулася друга онлайн Міжнародна науково-практична конференція «Наукові передумови оптимізації органічного бізнесу». Дана конференція була проведена на базі факультету ветеринарної медицини. До роботи у якості відвідувачів доєдналось близько 100 слухачів.

   У даному захроді приймали участь президент ГС Органічна Україна Олена Корогод (Березовська) відзначила необхідність співпраці науки і бізнесу та наголосила на необхідності поглиблення знань про органічне виробництво і роль закладів вищої освіти у підготовці фахівців з органічного виробництва задля сталого природокористування. Приємно, що саме Національний університет біоресурсів і природокористування України є партнером цього заходу, адже в самій назві цього Університету звучить турбота про довкілля!

 

   Олександр Каліберда — національний експерт, від імені проекту Німецько-українська співпраця у галузі органічного сільського господарства привітав учасників конференції та надав інформацію про функціонування Платформи знань з органічного виробництва. На якій розміщено і продовжує розміщуватися експертна інформація про Органічне тваринництво, рослинництво, аквакультуру тощо. Тези доповідей нинішньої, та минулорічної конференції також будуть розміщені на даній платформі.

   Наталя Прокопчук – координатор органічного компонента, швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» висловила переконання, що саме такі науково-практичні заходи зближують виробництво і науку й консолідують й просувають органічний ринок України. 

   Також гостями на V Міжнародному Конгресі Органічна Україна 2021 були Tatiana Nistorică - MARDE State Secretary (Молдлова), Катерина Шор - Інформаційний центр «Зелене досьє», Михайло Малков - координатор ФАО із зв’язків із урядом та донорами України, Мігель де Поррас - Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Європа), Д-р Штефан Дреесманн - «Німецько-українська співпраця у галузі органічного сільського господарства», Сергій Галашевський - Орган сертифікації «Органік Стандарт», Микола Шлапак - проєкт TNA, Костянтин Січной - ТОВ “Дедденс Агро” та інші.

   До даного заходу були залучені:

   Модераторами проведення V Міжнародному Конгресі Органічна Україна 2021:

 

Інна Гуща,

доцент кафедри економічної теорії

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook