Ректорат: пріоритет здоров’я студентів і співробітників, контроль за дистанційним навчанням та підготовка до Дня університету

19 квітня 2021 року
19 квітня 2021 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату, присвячене плануванню роботи на поточних тиждень та розгляду актуальних питань життєдіяльності університету. Проведений День відкритих дверей засвідчив високий інтерес до НУБіП з боку випускників шкіл, технікумів та коледжів. Аналогічний захід запропоновано провести для вступників до магістратури, а деканатам і дирекціям залучити до нього по 20-30 абітурієнтів, які завершили бакалаврат інших вишів.

     Уже більше року питання здоров’я студентів, співробітників і викладачів є пріоритетним для ректорату, тому Станіслав Ніколаєнко дав доручення продовжити моніторинг та інформування про випадки захворюваності на ГРВІ та коронавірусну хворобу, надавати допомогу захворівшим спільно з профспілковими організаціями, студентською організацією.
     Також обговорено ситуацію із земельними ресурсами, спробами рейдерів захопити лісові угіддя Боярської лісової дослідної станції, площею майже 30 гектарів. Здивування викликає те, що зрізання сухих, аварійних дерев викликало резонанс у засобах масової інформації, а питання захоплення 30 гектарів лісу, який хочуть зрубати і передати під забудову – ні.

  

     Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша проінформував про стан захворюваності на covid-19 в університеті та дотримання карантинних вимог. Оргкомітет розробив проект плану заходів до відзначення 123-річниці університету, який наразі уточнюється та наповнюється. Кожен факультет та ННІ готує і власну програму.
     Учений секретар Оксана Барановська презентувала проект порядку денного на засідання вченої ради, яке заплановане на 28 квітня.

     Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк доповів про проведення двох вебінарів: присвяченого 35-річниці Чорнобильської катастрофи та організації тендерних процедур. На сьогодні маємо 134 публікації у виданнях, що включені до Скопус та Вебофсайнс. У навчально-дослідних господарствах триває підготовка до посіву соняшнику.
     Голова Студентської організації Дмитро Кушпій проінформував про співпрацю з іншими органами студентського самоврядування столиці та всієї України.

     Начальник відділу кадрів Микола Михайліченко зупинився на оформленні простоїв на період посиленого карантину в столиці – до 30 квітня 2021 року. У червні завершуються контракти у низки науково-педагогічних працівників, у зв’язку з цим підготовлений наказ на оголошення відповідного конкурсу. Також відпрацьовується положення про обрання керівників відокремлених підрозділів – інститутів та коледжів і найближчим часом вибори будуть оголошені.

     Начальник навчального відділу Віктор Шевчук проінформував про явку студентів на дистанційні заняття минулого тижня – середній показник 83%. Усі заняття, відповідно до розкладу, були проведені. Завершився перший тур олімпіади для вступу в університет, участь у якому взяли 1103 особи. Другий тур пройде також дистанційно з 23 по 30 квітня включно.
     Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук зупинився на позиціонуванні університету в рейтингу QS та контактуванні з його штаб-квартирою.

     Проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко повідомив про оголошення тендеру на добудову спортивного комплексу та плани провести серію суботників з упорядкування приміщення та прилеглої території.
     Проректор з науково-педагогічної роботи Василь Шинкарук наголосив на проведенні цього тижня акредитаційної процедури для спеціальності «Цивільне будівництво та інженерія». З 19 по 23 квітня робоча група заслуховує аналіз освітніх програм.

  

     Підбиваючи підсумки, ректор Станіслав Ніколаєнко, дав ряд доручень. Василю Шинкаруку – тримати під контролем навчальний процес і підготовку до сесії, узагальнити пропозиції до стратегічної програми розвитку «Голосіївська ініціатива – 2025». Сергію Кваші – внести пропозиції та організувати День відкритих дверей для вступників до магістратури, систематично підтримувати лад в студентських гуртожитках, затвердити план відзначення Дня університету, спільно з прес-службою активізувати роботу зі створення позитивного іміджу університету в соціальних мережах і протидії інформаційним атакам. Вадиму Кондратюку – контролювати весняні польові роботи в навчально-дослідних господарствах. Вадиму Ткачуку – розробити проекти звернень до міністерства юстиції, держгеокадастру та київської міської державної адміністрації щодо спроб рейдерських захоплень земель університету. Валерію Іщенку, начальнику відділу комплексної безпеки і охорони Василю Моісєєву – посилити контроль за використанням автотранспорту, що належить університету.

     Ректорат розглянув і інші питання життєдіяльності університету.

Денис Рудень
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook