Підсумки Міжнародної наукової конференції «Біоресурси планети та біобезпека навколишнього середовища: проблеми та перспективи» (4-7 листопада 2013 р)

12 листопада 2013 року
Проведення Міжнародної наукової конференції «Біоресурси планети та біобезпека навколишнього середовища: проблеми та перспективи» було присвячено 115-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України України та 15-річчю GCHERA. Конференція була організована на базі НУБіП України за підтримки Глобальної Конфедерації Асоціацій вищої освіти в галузі сільськогосподарських наук і наук про життя (GCHERA) та Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО ООН) за участю Університету науки і технологій штату Айова (США), Університету ім. Гумбольдта в Берліні (Німеччина).
Основною метою проведення конференції було обговорення широкого кола актуальних проблем, що стосуються якості біоресурсів і об’єктів довкілля, сталого природокористування та безпечності життя, ролі вищої освіти в їх сталому розвитку і вдосконаленні, налагодження співпраці з іноземними партнерами для підвищення ефективності та якості наукових досліджень з питань безпеки тваринних, рослинних, водних та інших біоресурсів планети, їх раціонального використання, обмін досвідом, науковими і практичними досягненнями.
У конференції взяли участь понад 500 науковців, у т.ч. з 25 країн світу, а саме: США, Франції, Бельгії, Австрії, Німеччини, Канади, Італії, Швеції, Польщі, Болгарії, Грузії, Угорщини, Росії, Білорусі, Чеської Республіки, Словацької Республіки, Республіки Казахстан, Азербайджанської Республіки, Вірменії, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туреччини, Узбекистану, України.
Відкрив конференцію віце-прем’єр-міністр України К.І.Грищенко, який від імені уряду України привітав ювілярів і відзначив велику актуальність та важливість питань, які піднімалися учасниками конференції та побажав успіхів вченим у їх діяльності. Були також зачитані листи-привітання до ювіляра – Героя України, ректора НУБіП України, академіка Д.О. Мельничука від Президента України В.Ф. Януковича, Голови Верховної ради України В.В. Рибака, Голови адміністрації Президента України С.В. Льовочкіна, міністра аграрної політики і продовольства України М.В.Присяжнюка, Голови Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюка, Президента НАН України Б.Є. Патона, Президента та членів Президії НААН України та багатьох інших поважних осіб як з України, так і з багатьох зарубіжних країн.
У рамках конференції були проведені пленарні та секційні засідання, стендові презентації, воркшоп ФАО ООН з питань якості і безпечності харчової і сільськогосподарської продукції.
Були заслухані майже 400 тематичних та майже 100 постерних доповідей по секціях:
           Якість і біобезпека біоресурсів та харчів. Радіаційна безпека. Роль природничих і гуманітарних наук для сталого природокористування;
           Рослинні біоресурси та ґрунтознавство, традиційні і генні технології: сьогодення і майбутнє. Захист рослин;
           Тваринництво, рибництво;
           Біосоціальна економіка. Глобальна аграрна і продовольча політика. Державне управління системою сталого розвитку природи;
           Інженерія біосистем;
           Альтернативна енергетика, автоматизовані електротехнології в біотехнічних системах;
           Актуальні проблеми ветеринарної медицини у забезпеченні продовольчої безпеки та ветеринарного благополуччя в умовах глобальної трансформації;
           Стале управління лісовими та урбанізованими ландшафтами на глобальному та регіональному рівнях: виклики та перспективи;
           Інформаційні і телекомунікаційні технології, Extension;
           Земельні ресурси, екологія, право;
           Воркшоп ФАО ООН з питань якості і безпечності харчової і сільськогосподарської продукції;
           Місія студентства і молодих вчених в питаннях пізнання, освоєння знань та реалізації в практиці принципів сталого розвитку природи та покращання якості життя;
           Науково-інноваційні програми та інвестиційні пропозиції.
                 
 Найближчим часом буде оприлюднено офіційне рішення конференції.
 
Організаційний комітет конференції

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook