19.11.2013 р. в 228 ауд. корп. № 10 о 14-00 год. відбудеться засідання вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України

19 листопада 2013 року

                      Порядок денний:

1.    Про обрання за конкурсом на заміщення посад науково-педагогічних працівників (таємне голосування).

2.    Про присвоєння вчених звань (таємне голосування).

3.    Про стан та перспективи діяльності ВП НУБіП України «Кримський технікум гідромеліорації і механізації сільського господарства». Доповідає директор ВП НУБіП України «Кримський технікум гідромеліорації і механізації сільського господарства» Рогозенко В.В.

4.    Звіт про діяльність ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» за 2009-2013 рр. та перспективи розвитку коледжу до 2018 р. Доповідає директор ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж», к.е.н., доц. Михайлов С.І.

5.    Звіт про проведення державних випробувань пестицидів. Доповідає голова експертної комісії НУБіП України з оцінки випробувань хімічних засобів захисту рослин, д.б.н., проф. Мельничук С.Д.

6.    Наукова доповідь на тему: «Атласне геоекологічне картографування річково-басейнових систем». Доповідає завідувач кафедри геодезії та картографії, д.геогр.н., проф. Ковальчук І.П.

7.    Про розгляд та затвердження рішень науково-методичної ради НУБіП України. Доповідає проректор з навчальної і культурно-виховної роботи, д.пед.н., проф. Рідей Н.М.

8.    Різне.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook