Майстер-клас «Увага! Перевір фіскальний чек!» для учнів ІАЛ НУБіП України

12 березня 2021 року

12 березня 2021 року в рамках співпраці ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України» з Ірпінським академічним ліцеєм НУБіП України відбулося чергове засідання гуртка «Світ товарознавства» для учнів 9-В класу.

Державною фіскальною службою України було впроваджено у тестовому режимі систему E-Receipt. Завдяки електронному сервісу «Пошук фіскального чека» кожен платник або пересічний громадянин зараз має змогу оперативно отримати інформацію про здійснені розрахункові операції у будь-якій торговельній точці населених пунктів країни.

Завідувачка навчальної лабораторії торговельно-технологічного обладнання, викладач фахових дисциплін Олена Ковтун провела цікавий майстер-клас «Увага! Перевір фіскальний чек!». У ході заходу Олена Петрівна звернула увагу ліцеїстів на те, що для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести: фіскальний номер РРО, дату та час видачі чека (для традиційних РРО). Перевірка чека через електронний сервіс, встановлення достовірності його даних та факту передачі до ДПС є запорукою захисту прав громадян як споживачів, а також запобіжником зловживань під час здійснення розрахункових операцій.

Також ліцеїсти навчилися програмувати касові апарати та працювати в режимі касира, формувати звіти з оперативної і фіскальної пам’яті ЕККА.

Висловлюємо щиру подяку за співпрацю адміністрації Ірпінського академічного ліцею НУБіП України та сподіваємося, що знання, отримані ліцеїстами, будуть корисними їм у майбутньому.

Ірина Вінник,

голова циклової комісії маркетингу і торгівлі


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook