ІІ Всеукраїнський турнір «Управлінські перегони» - результати

12 квітня 2021 року
     5-9 квітня 2021 року кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту було проведено ІІ Всеукраїнський турнір «Управлінські перегони», де 70 учнів з 24-х навчальних закладів показали свої знання з менеджменту та проявили свої управлінські здібності працюючи над кейсом «Фінансовий менеджер».

 

     9 квітня 2021 року під час оголошення результатів, голова журі, д.е.н., професор, член-кореспондент НАН України Лідія Василівна Шинкарук подякувала учасникам за небайдужість до вибору не лише майбутньої професії, а й навчального закладу для її здобуття. Розповіла про умови вступу за спеціальністю 073 «Менеджмент» та запросила до навчання на факультеті аграрного менеджменту. Члени журі відмітили кращі відповіді учасників, подякували за участь та похвалили сміливість учнів середньої школи у прийнятті нестандартних управлінських рішень.

 

     В подарунок усі учасники турніру та їхні наукові керівники запрошені на безкоштовний курс «Стрес-менеджмент та конфліктологія» під керівництвом завідувачки кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Шинкарук Л.В., який проводитиметься 26-28 квітня на платформі ZOOM о 17:00 за посиланням: http://surl.li/oosr

     Кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту щиро вітає та дарує навушники авторам найцікавіших рішень кейсу «Фінансовий менеджер», якими стали:

Диплом І ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

Затхей Богдан

Смаль Софія

Яремко Соля

Гресько Діана

Миронишин Дмитро

Нланду Анна

Подолян Олена

Собіна Таїсія

Гарматюк Владислав

Жук Микола

Кеся Валерія

Коляденко Дар'я

Лавриненко Арсен

Мельніченко Данило

Мішкоріз Єлизавета

Павлюк Олександр

Савенко Ярослав

Шулепа Іван

     Всі учасники турніру отримали сертифікати, а переможці – дипломи та подарунки.

     Кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту запрошує всіх учасників на навчання на факультеті аграрного менеджменту за спеціальністю 073 «Менеджмент».

     Для цього необхідними є наявність сертифікатів ЗНО з української мови і математики та на вибір: історія України або іноземна мова, біологія або географія, фізика або хімія: https://nubip.edu.ua/node/19922

 

Биховченко В.П.,
доцент кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook