49-е засідання Ради Клубу лідерів якості України та 16-е засідання Ради Клубу лідерів якості країн Центральної та Східної Європи

22 жовтня 2013 року
18 жовтня 2013 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулось спільне - вже 49-те - засідання ради Клубу лідерів якості України та 16-те засідання ради Клубу лідерів якості країн Центральної та Східної Європи.
Наша довідка. Клуб лідерів якості України — це елітне об’єднання кращих українських підприємств, які мають статус призерів Українського національного конкурсу якості. Цей конкурс проводиться щорічно, починаючи з 1996 року, на засадах моделі досконалості Європейського фонду управління якістю (EFQM). Його організатори поставили за мету не просто визначати нагороди, а сприяти українським компаніям у поступовому і безперервному вдосконаленні на основі самооцінки та опанування найсучаснішого європейського і світового досвіду. Засідання проходять щоквартально на одному з підприємств-володарів Національної нагороди якості. Перший керівник підприємства, на якому готується чергове засідання ради клубу, на час його підготовки та проведення отримує статус голови ради клубу та перехідну булаву.
Честь провести 49-те засідання НУБіП України отримав як переможець 17-го Українського національного конкурсу якості. Серед учасників були представники відомих компаній України та Росії - Української асоціації якості, ГУП «Водоканал Санкт-Петербурга» (Росія), Національного авіаційного університету, ПАТ «Інститут транспорту нафти», «Хмельницькобленерго», Сумське міське БТІ, «Уманьавтодор», «Житомирський маслозавод», «Оболонь», ПрАТ «Кагма», ТДВ «Ятрань».
Члени ради обмінялися досвідом та секретами успіху, проаналізували придатність нових методик до реальних умов своїх підприємств і організацій, обговорили проблеми і поточні питання діяльності клубу, а також ознайомились з НУБіП України, відвідали музей його історії та Українську лабораторію якості і безпеки продукції АПК.

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook