Полтавські лісівники готуються до пожежонебезпечного періоду

7 березня 2021 року
ДП "Полтавьске ЛГ"

 Незважаючи на стійку зимову погоду, лісівники продовжують проводити підготовку до початку пожежонебезпечного періоду.

У ДП "Полтавський лісгосп" затверджено мобілізаційно-оперативні плани з відповідними додатками про особовий склад, сили й засоби, що залучаються для гасіння лісових пожеж.

Для вчасного їх виявлення у лісгоспі працює державна лісова охорона та у наявності підприємства – пожежні машини, пожежний трактор, 7 камер відеоспостереження (6 камер розташовані на вежах висотою 48 м та 1 камера розташована на вежі висотою 36 м), що забезпечує контроль над територією і фіксує найменше задимлення в лісі.

Система відеоспостереження допомагає вчасно виявити та оперативно загасити загорання в лісі. Карти для відеосистеми періодично оновлюють для отримання кращої координації.

Протипожежна діяльність у Полтавському лісгоспі проводиться практично цілий рік. До неї залучається вся лісова охорона. З настанням сприятливих погодних умов лісівники починають працювати над створенням нових і поновленням вже існуючих мінералізованих смуг, встановленням протипожежних аншлагів, бігбордів, шлагбаумів та облаштуванням рекреаційних пунктів. Велика увага приділяється профілактичним заходам через засоби масової інформації та безпосередньо через активну роз’яснювальну роботу лісової охорони під час патрулювання лісовими масивами.

 

Джерело: Державне агентство лісових ресурсів України.

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=213125&cat_id=32888

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook