Студенти НУБіП України – переможці «Кубку дружби» з важкої атлетики

9 березня 2021 року
     21 лютого 2021 року в приміщені FITNESS BY GERK відбувся аматорський турнір з важкої атлетики «Кубок дружби» серед аматорів і професіоналів. Такого роду змагання є чудовою нагодою для спортсменів підготуватися до офіційних чемпіонатів, набуваючи змагального досвіду.

Від нашого університету у змаганнях взяло участь 4 студенти. Перше місце серед професіоналів в категорії 109+ посів Іван Кузьмич (аспірант механіко-технологічного ф-ту) з сумою 320 кг (ривок – 140 кг., поштовх – 180 кг), що дозволило йому також вибороти перше місце в абсолютній першості. Вадим Дячук (підготовчі курси НУБіП України), виборов перше місце у ваговій категорії до 89 кг з результатом 270 кг (ривок 120 кг., поштовх – 150 кг.). Студент спеціальності «Фізична культура і спорт»Дмитро Нікулін у ваговій категорії до 96 кг посів перше місце з сумою 265 кг (ривок 120 кг, поштовх – 145 кг). Дмитро Мосійчук (агробіологічний ф-т), що є кандидатом у майстри спорту з важкої атлетики у ваговій категорії 73 кг також став переможцем з сумою 195 кг (ривок 85 кг., поштовх – 110 кг.).

Загалом збірна команда НУБіП України з важкої атлетики посіла перше загальнокомандне місце.

Вітаємо наших студентів-важкоатлетів з вдалим виступом!

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)