Спільне засідання адміністрації агробіологічного факультету з співробітниками кафедри овочівництва і закритого ґрунту та садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка

27 січня 2021 року

27 січня відбулася зустріч адміністрації агробіологічного факультету з колективами кафедр овочівництва і закритого ґрунту та садівництва.

Декан Оксана Тонха довела до відома співробітників кафедри основні напрямки роботи, на які сьогодні акцентує увагу керівництво університету. Чільне місце тут займає питання здійснення профорієнтації для забезпечення якісного набору майбутніх абітурієнтів на агробіологічний факультет. Для цього потрібно підвищити ефективність організації профорієнтаційної роботи всіма членами кафедри щодо активізації участі випускників шкіл в олімпіаді та на підготовчі курси для вступу в університет, співпраця з відокремленими підрозділами та коледжами, що не входять до структури НУБіП України, щодо складання ЗНО їхніми студентами.

Крім профорієнтаційної роботи декан факультету зупинилася на оновленні лабораторно-практичної бази, підготовці до акредитації освітніх програм, посиленні науково-дослідної роботи на кафедрі, розробленні та поданні наукових проектів на конкурс, залученні грантів, публікації статей в міжнародних науковометричних базах, створенні інформаційно-навчальних курсів, посиленні зв’язків з бізнесом та виробничниками.

Заступник декана з навчальної роботи Володимир Завгородній уточнив графік навчання 3 курсу бакалаврів і магістрів 1 року навчання і навчальних практик.

На засіданні були розглянуті й інші питання життєдіяльності кафедри

Віра Кутовенко,

 доцент кафедри овочівництва і закритого ґрунту 

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook