Доцент кафедри охорони праці та інженерії середовища Тамара Білько прийняла участь у благодійному забігі «Біжу за безпеку праці»

15 жовтня 2020 року
   Біжу за безпечну працю , тому що біг - це рух, рух - це життя, життя - найвища цінність і прекрасний приклад для молодого покоління!!!
   У суботу 10 жовтня Білько Тамара Олександрівна, як представник НУБІП України, прийняла активну участь у благодійному забігу «Біжу за безпеку праці». Колеги з безпеки праці бігли в різних містах України, до яких приєднались фахівці та однодумці з Польщі та Німеччини. І хоча всі були далеко один від одного, це була єдина команда, головна мета якої, створити справжній бренд Безпеки праці.


   «БІЖУ ЗА БЕЗПЕЧНУ ПРАЦЮ» БЛАГОДІЙНИЙ ОНЛАЙН-ЗАБІГ
   Це був Перший в Україні благодійний онлайн-забіг на підтримку гідних та здорових умов праці «Біжу за безпечну працю». Ми привертаємо увагу суспільства до кричущих проблем у цій сфері.
   В Україні смертельний травматизм на виробництві перевищує загальноєвропейський показник у 2,5 рази, а масова незадекларована праця та приховування нещасних випадків не залишають сподівань на належні виплати постраждалим. Лише за офіційними даними на виробництвах у 2019 році 3876 осіб травмувалися, серед них 422 – смертельно. Це «тиха війна», яку замовчують, адже вважається, що працівник завжди «сам винуватий». Між тим, справжня причина - системні помилки, закладені у нашому законодавстві з охорони праці, і воно потребує термінових і докорінних змін. Ми пропагуємо європейський підхід, що життя – найвища цінність, і на етапі змін увага та підтримка суспільства дуже важлива.
Зібрані кошти підуть на допомогу сім’ям загиблих від нещасних випадків, що не отримали соціальних виплат через недосконалу законодавчу базу.

   Благодійний онлайн-забіг був чудово організований європейським співтовариством з охорони праці та Poltava Running Club за підтримки Управління Держпраці у Полтавській області, Арселлор Міттал, Кернел, Ferrexpo Poltava Mining, ДТЕК Мережі, UVEX, Асоціація виробників та постачальників засобів захисту в Україні. Майже 160 колег з України, Польщі, Німеччини бігли на підтримку ідеї, що ми усі хочемо, можемо і будемо працювати безпечно. 

Тамара Білько, доцент кафедри охорони праці та інженерії середовища 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook