Навчальний семестр у Боярській лісовій дослідній станції

13 вересня 2020 року
     Студенти 3 курсу ННІ ЛіСПГ проводять навчальний семестр у Дзвінківському навчально-науково-виробничому центрі ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція», де умови дозволяють забезпечити навчальний процес із дотриманням всіх норм і правил.

     Навчально-виробнича база підприємства відмінно підготовлена до навчання студентів, зокрема отримання ними практичних навиків. Заняття проводяться викладачами як у навчальних лабораторіях, так безпосередньо у лісових масивах підприємства із застосуванням сучасного лісотаксаційного обладнання та відповідного програмного забезпечення.

     Лісова таксація – одна із основних лісівничих дисциплін, яку вивчають студенти 3 курсу на базі Дзвінківського ННВЦ. Її опанування передбачає вивчення сучасних методів обліку лісових ресурсів. Після лекцій теорія закріплюється на практичних роботах, зокрема у польових умовах.

     Зазвичай навчальний процес у Боярській ЛДС – це не тільки лекції і семінари, а й цікаві заняття туристичної кулінарії та спортивне дозвілля у вільний час.

Олександр Леснік,
старший викладач кафедри
таксації лісу та лісового менеджменту

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook