Бакалаврат
Бакалаврат
На факультеті здійснюється підготовка фахівців:
Спеціальності ОС "Бакалавр":
1. H7 Агроінженерія
2. J8 Автомобільний транспорт
3. J8 Автомобільний транспорт (Транспортні технології (на автомобільному транспорті))
4. J8 Автомобільний транспорт (Транспортна логістика)
Н7 Агроінженерія
Офіційна назва освітньої програми - Агроінженерія.
Кваліфікація: бакалавр з агроінженерії
Тип диплому та обсяг освітньої програми: диплом бакалавра, одиничний 240 кредитів ЄКТС, термін навчання 3 роки 10 місяців.
Метою освітньо-професійної програми є формування у майбутнього фахівця здатності динамічно поєднувати знання, уміння, комунікативні навички і спроможності з автономною діяльністю та відповідальністю під час вирішення завдань та проблемних питань у інженерній галузі стосовно застосування техніки у технологічних ланцюгах виробництва сільськогосподарської продукції рослинного та тваринного походження, діагностики та технічного обслуговування машин, використання біоенергетичних та екологічних систем та впровадження інноваційних технологій у професійну діяльність.
Придатність до працевлаштування: випускник з професійною кваліфікацією «бакалавр з агроінженерії» може працевлаштуватися на посади з наступною професійною назвою робіт: 2145.2 «Інженер з експлуатації машино-тракторного парку», 3115 «Механік».
Подальше навчання: бакалавр із спеціальності «Агроінженерія» має право продовжити навчання для отримання ОС «Магістр» із спеціальності «Агроінженерія» або інших суміжних спеціальностей.
J8 Автомобільний транспорт
Офіційна назва освітньої програми - Автомобільний транспорт.
Кваліфікація: бакалавр з автомобільного транспорту
Тип диплому та обсяг освітньої програми: диплом бакалавра, одиничний 240 кредитів ЄКТС, термін навчання 3 роки 10 місяців.
Метою освітньо-професійної програми є забезпечення висококваліфікованих кадрів ґрунтовною теоретичною і практичною підготовкою, які необхідні для формування у майбутнього конкурентоспроможного фахівця здатності динамічно поєднувати знання, уміння, комунікативні навички та спроможності з автономною діяльністю та відповідальністю під час вирішення завдань та проблемних питань в галузі автомобільного транспорту в агропромисловому комплексі.
Придатність до працевлаштування: У відповідності до Класифікатора видів економічної діяльності України (КВЕД ДК 009:2010(2019)) бакалавр автомобільного транспорту підготовлений до роботи за наступними видами економічної діяльності: 29.1 – виробництво автотранспортних засобів; 29.3 – виробництво вузлів, деталей і приладдя для автотранспортних засобів; 45.1 – торгівля автотранспортними засобами; 45.2 – технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів; 45.3 – торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; 49.4 – вантажний автомобільний транспорт; 52.2 – допоміжна діяльність у сфері транспорту. Бакалавр з автомобільного транспорту здатний виконувати професійну роботу, що відповідає кваліфікаційному рівню «фахівці» відповідно до Державного класифікатора професій України (ДК 003:2010) та International Standard Classification of Occupations 2008 (ISCO-08), і може займати посаду, що належить до груп: 3115 Технічні фахівці-механіки, зокрема, механік автомобільної колони (гаража), механік з ремонту транспорту, начальник майстерні, начальник зміни (транспорт), майстер майстерні спеціальної техніки та устаткування (транспорт); 3119 Інші технічні фахівці в галузі фізичних наук та техніки, зокрема, механік з ремонту транспорту, технік-конструктор (механіка), технік з підготовки технічної документації; 3152 Інспектор з безпеки руху, охорони праці та якості.
Подальше навчання. Можливість продовження навчання на другому (магістерському) освітньому рівні, отримання додаткових кваліфікацій в системі освіти дорослих.
J8 Автомобільний транспорт (Транспортні технології (на автомобільному транспорті)
Офіційна назва освітньої програми - Транспортні технології (на автомобільному транспорті).
Кваліфікація: бакалавр з транспортних технологій.
Тип диплому та обсяг освітньої програми: диплом бакалавра, одиничний 240 кредитів ЄКТС, термін навчання 3 роки 10 місяців.
Метою освітньо-професійної програми є забезпечення висококваліфікованих кадрів ґрунтовною теоретичною і практичною підготовкою, які необхідні для формування у майбутнього конкурентоспроможного фахівця, який поєднуватиме знання, уміння, комунікативні навички та спроможності з автономною діяльністю та відповідальністю під час вирішення завдань та проблемних питань у галузі автомобільного транспорту.
Придатність до працевлаштування: Згідно з чинною редакцією Національного класифікатора України: Класифікатор професій (ДК 003:2010) та
International Standard Classification of Occupations 2008 (ISCO-08) випускник з професійною кваліфікацією бакалавр з транспортних технологій здатний виконувати професійну роботу, перелік якої подається відповідно до класифікатора професій ДК 003:2010 і може працевлаштуватися та займати відповідно до ДК 003:2010 на такі посади: 2149.2 – Інженер по транспорту; 2149.2 - Консультант (у галузі транспорту); 2419.2 - Логіст; 21662 - Диспетчер служби керування 3119 - Диспетчер автомобільного транспорту; 3119 – Диспетчер з міжнародних перевезень; 3119 – Технолог; 3152 - Інженер з безпеки руху; 3152 - Ревізор автомобільного транспорту; 3422 - Експедитор транспортний; 3422 - Агент із замовлень населення на перевезення; 3422 - Адміністратор пасажирської служби. Також займати посади: керівника структурних підрозділів на транспорті; керівника відділу
транспорту; керівника диспетчерської служби; керівника відділу організації безпеки руху; керівника логістичного центру; інженера-інспектора на транспорті та ін. Самостійне працевлаштування за суміжними посадами професій. Місце працевлаштування: автотранспортні підприємства, аграрні підприємства, структурні підрозділи міністерств України, науково-дослідні, проектно-технологічні установи та інші установи і організації
Подальше навчання. Можливість продовження навчання на другому (магістерському) освітньому рівні, отримання додаткових кваліфікацій в системі освіти дорослих.
J8 Автомобільний транспорт (Транспортна логістика)
Офіційна назва освітньої програми - Транспортна логістика.
Кваліфікація: бакалавр з транспортних технологій.
Тип диплому та обсяг освітньої програми: диплом бакалавра, одиничний 240 кредитів ЄКТС, термін навчання 3 роки 10 місяців.
Метою освітньо-професійної програми. Забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців із глибокими теоретичними
знаннями та практичними навичками, здатних до системного мислення, ефективної комунікації та вирішення прикладних завдань і проблемних питань, пов’язаних із транспортним (автомобільним) забезпеченням, на всіх етапах логістичного управління в агропромисловому та інших секторах економіки.
Придатність до працевлаштування: Згідно з чинною редакцією Національного класифікатора України: Класифікатор професій (ДК 003:2010) та International Standard Classification of Occupations 2008 (ISCO-08) випускник з професійною кваліфікацією бакалавр з транспортних технологій здатний виконувати професійну роботу, перелік якої подається відповідно до класифікатора професій ДК 003:2010 і може працевлаштуватися та займати відповідно до ДК 003:2010 на такі посади: 2149.2 Інженер по транспорту; 2149.2 Консультант (у галузі транспорту); 2419.2 Логіст; 21662 Диспетчер служби керування 3119 Диспетчер автомобільного транспорту; 3119 Диспетчер з міжнародних перевезень; 3119 Технолог; 3152 Інженер з безпеки руху; 3152 Ревізор автомобільного транспорту; 3422 Експедитор транспортний; 3422 Агент із замовлень населення на перевезення; 3422 Адміністратор пасажирської служби. Також займати посади: керівника структурних підрозділів на транспорті; керівника відділу транспорту; керівника диспетчерської служби; керівника відділу організації безпеки руху; керівника логістичного центру; інженера-інспектора на транспорті та ін. Самостійне працевлаштування за суміжними посадами професій. Місце працевлаштування: автотранспортні підприємства, аграрні підприємства, структурні підрозділи міністерств України, науково-дослідні, проектно-технологічні установи та інші установи і організації.
Подальше навчання: можливість продовження навчання на другому (магістерському) освітньому рівні, отримання додаткових кваліфікацій в системі освіти дорослих.