Голосіївський бал в НУБіП України

1 квітня 2013 року
Останній четвер березня у нашому університеті був переповнений весняними подіями.
Хоча за вікном все ще панувала зима, студенти НУБіП України створювали для себе справжнісіньку весну. Так, після заключного гала-концерту XXXIII Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна-2013» на всіх чекав перший Голосіївський студентський бал-маскарад, що пройшов у центральній їдальні.
Ідея його проведення належить доценту кафедри культурології Т.Ф. Мельничук, яка відвідала аналогічний студентський бал у Відні в Університеті ВОКU і запропонувала студентам нашого вишу започаткувати проведення такого красивого та вишуканого дійства і для молоді НУБіП України.
Перед балом, як цього вимагають правила, пройшов майстер-клас, який для всіх бажаючих спробувати свої сили на паркеті провела керівник ансамблю бального танцю «Чарівність» Світлана Макода.
І ось дівчата у довгих сукнях, юнаки в костюмах, таємничі маски, музика, танці – все це створювало атмосферу казки. А підтримували її та додавали гарного настрою гостям збірна КВН нашого університету та переможці «Голосіївської весни-2013» з ННІ бізнесу. Впродовж вечора лунали пісні різними мовами - російською, англійською і, безперечно, не обійшлось без щирих українських пісень. На паркет вабили вальс і танго у виконанні професіоналів, урочистий полонез, з яким чудово впоралися студенти, та фортепіанна музика, без якої бал не був би балом.
Запрошення на справжній студентський бал стало приємним сюрпризом для учасників «Голосіївської весни» з Молдови та Астрахані, які теж кружляли у ліричному вальсі і співали душевних пісень.
Створити щось нове завжди непросто, але нашим студентам це вдалося! За допомогу у започаткуванні цієї нової традиції хочеться подякувати Меді Газієвій, Вані Ровенку та всім-всім, хто створював цей незабутній вечір, вкладаючи свої фантазію та вміння у деталі, оформлюючи зал та фуршет. Тож і настрій та враження від першого Голосіївського балу, без сумніву, ще довго не покинуть його гостей.
 
Окрема подяка організаторам балу - завідувачці кафедри культурології І.З. Майданюк та директору ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи Д.К. Черкашину.

 

текст: Юлія Шилова,
студентка факультету СПГ,
секретар Студентської організації


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook