Стадна Валерія: «Правильно обрати фах – гарантія життєвого успіху»

17 квітня 2020 року
     Дистанційна профорієнтаційна робота викладачів економічного факультету триває. Майбутня абітурієнтка поділилась своїми мріями і сподіваннями.

 

  • Розкажи про себе.

     – Мене звати Стадна Валерія. Я народилась і мешкаю в Києві, навчаюсь у випускному класі загальноосвітньої школи № 66 Дніпровського району.

  • Чому вирішила здобути вищу освіту?

     – Вважаю, що вища освіта відкриває додаткові можливості для успішного працевлаштування, а також розвиває кожного як особистість. За висловом П’єра Буаста «Освіта ‒ скарб; праця – ключ до нього».

  • Ти вже замислювалась над вибором професії і над тим, де ти будеш її здобувати?

     – Щоб обрати свій майбутній фах, я врахувала поради батьків, власні побажання, свої можливості та особливості характеру. Я планую вступати на економічний факультет, де оберу спеціальність «Облік і оподаткування». Впевнена, що вибір професії є одним із найважливіших кроків у житті, адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності, запорука успіху.

  

  • Чому обираєш саме НУБіП?

     – Я багато чула про НУБіП від друзів, які навчаються тут. Крім цього, до нашої школи приходили викладачі університету і мене зацікавила їх розповідь і відеоролик про НУБіП України. Найбільше на мій вибір вплинув високий рейтинг університету, можливість навчатися за кордоном і отримати «подвійний диплом», англомовні групи та безумовно активне та цікаве студентське життя.

  • Чим цікавишся окрім навчання?

     – У вільний від навчання час я люблю малювати, подорожувати, захоплююсь танцями та гарною музикою.

Розмову вела Людмила Мельянкова,
доцент кафедри обліку та оподаткування 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook