Студенти ОП «Професійна освіта» продовжують плідно навчатись завдяки дистанційним формам навчання

2 квітня 2020, 15:04

Кафедра педагогіки НУБіП України усвідомлюючи необхідність збереження освітнього навчального середовища, й неперервності професійного становлення майбутніх педагогів у таких непростих умовах, як запровадження тотального карантину й неможливістю продовжувати навчання у звичних умовах в стінах університету, а також слідуючи наказу ректора НУБіП України Ніколаєнка Станіслава Миколайовича, й настановам і вказівкам декана гуманітарно-педагогічного факультету Шинкарука Василя Дмитровича активно застосовує систему дистанційного освітнього середовища.

Так, зокрема, існуючу в Національному університеті освітню систему Elearn з метою забезпечення візуального і акустичного контакту із майбутніми фахівцями спеціальності 015 «Професійна освіта» було доповнено системою програмного вебінарного забезпечення «Zoom.us».

Особливістю цієї системи є те, що вона є абсолютно безкоштовною, і дозволяє підключати значну кількість користувачів, планувати вебінари наперед, завантажувати навчальний контент, вести письмовий чат.

Ця прекрасна система застосовується зокрема для проведення семінарських занять з «Професійно-педагогічної етики». На цьому тижні студентська група разом із викладачем – Прохорчуком Олександром Михайловичем обговорили питання педагогічної моралі й моральної свідомості викладачів. Цікавим було також те, що студенти мали змогу вступати у дискусію, переглядати навчальний контент навіть не застосовуючи ПК, а просто використовуючи власні смартфони.

Після закінчення семінару була запланована наступна лекція про почуттєвий компонент моралі викладача.

Студенти відмітили, що в такому форматі проведення занять вони не відчувають дискомфорту й готові працювати в такому режимі до тих пір, поки не закінчиться карантин, хоча деякі відмітили, що дещо скучили за рідними стінами нашого славетного університету.

Олександр Кучай,
доцент кафедри педагогіки

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook