Юлія Шиманська: «Дистанційне навчання – це гарний досвід для нашого університету»

7 квітня 2020 року
     Впровадження карантинних заходів зумовило перехід на дистанційну форму навчання, що активно триває вже третій тиждень та забезпечує iнтерактивну взаємодiю викладачiв і студентiв, а також самостiйну роботу з навчальними матерiалами в iнформацiйній мережi. З метою виявлення переваг та недоліків дистанційного навчання, студентка 3 курсу спеціальності «Маркетинг» Юлія Шиманська розповіла про своє враження від дистанційного освітнього процесу.

 

  • Скажіть, будь ласка, де ви знаходитесь на період карантину?

     – Мене звати Юлія Шиманська, я студентка 3 курсу факультету аграрного менеджменту, спеціальності «Маркетинг». На період карантину я знаходжусь вдома, а саме, в місті Боярка Київської області.

  • Чи легко Ви адаптувались до дистанційного режиму навчання?

     – Чесно кажучи, спочатку було важко змусити себе працювати та усвідомлювати що навчання продовжується, але трошки в іншій формі. Проте, потім я знайшла в собі сили і почала активно долучатись до навчання онлайн. Сьогодні багато аспектів нашого життя переноситься в мережу, прискорюючи тим самим темпи розвитку інформаційного суспільства і долаючи географічні бар’єри.

  • Які маєте побажання для викладачів?

     – Викладачам хочу побажати здоров`я, тому що в наш час це дуже необхідно та з розумінням ставитися до студентів, яким буває важко адаптуватися до новітньої для них системи навчання.

  • Скільки часу в день приділяєте самостійному навчанню?

     – Якщо говорити чесно та без перебільшень, то в середньому на самостійне навчання йде близько 3-4 годин.

  • Окрім навчання, чи займаєтесь спортом в умовах карантину, самовдосконаленням, можливо читаєте книжки?

     – Так, звісно. Зараз я в процесі читання книг Андрія Курпатова, що є автором науково-філософського напрямку «методологія мислення», обожнюю психологію. Також для спорту знаходиться час, адже всі ми хочемо бути спортивними та здоровими.

  • Бережіть себе та своє здоров`я, не забувайте що навчання продовжується!


Розмовляла Лариса Карпенко,
заступник декана факультету аграрного менеджменту

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook